Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék fiút?

Nagyon szeretnék fiút?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan csak egy egészséges gyermekre vágynak és hogy teherbe essenek. Neke is első az egészség természetesen. Viszont annyira szeretnék egy fiút. Gyerekkorom óta ez volt a vágyam. Azóta született 2 lányom, de ezt nem tudom elengedni. Imádom őket, a mindeneim.

De ma egy ismerős bejelentette, hogy 1 lányuk után fiúk lesz, a másik pesig múlt héten, hogy 2 lány után fiú. Engem pedig szégyellem, de mardos a féltékenység, mert én is szeretnék egy kisfiút. Annyira vágyom rá. Mindig is terveztünk harmadik babát, de őszintén én félek kicsit, hogy amikor kiderül, hogy lány ismét csalódott leszek abban a pár percben. Van valami amivel ezt az érzést el lehetne tüntetni?


2023. jan. 20. 17:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden családban, akit ismerek, 3-ból 1 másnemű. Mi hatan vagyunk testvérek, 5 lány és 1 fiú van, de a fiú a harmadik. :)
2023. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Unokáid fiúk lesznek, nálunk a családban így volt annál a mamánál aki az ellenkező nemű gyermekre vágyott. 😀
2023. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik szomszedomnak 12 gyereke van(romak)..nagyon lanyt akartak,hat 12 gyerekig probalkoztak,hatha lany lesz...egyik sem lett lany,mind a 12 fiu...
2023. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

23 az komoly bassza meg. Gondolom megvan mindenük!?


Kérdező! Valóban csak akkor vágjatok bele ha a 3.lányt is imadni fogjátok . Egyébként a fiú sperma gyorsabb. Ha követed a ciklusod ovu teszttel és eltudjátok kapni az ovut,nagyobb az esély fiúra. De ez sem 100% . Olyan nem létezik 🙃

2023. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

23-as vagyok.

Mindet elvenném tőlük...hogy neveletlenek az egy dolog,az en gyerekeim sem angyalok,de az,hogy koszosak,budosek,tetvesek,telen pólóban rohangalnak kint,az azert kiveri a biztositekot(vannak roma ismeroseim,semmi bajom veluk,de ez a csalad ez nagyon durva)

2023. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Újabb tanulmányok arra kezdenek rájönni, hogy a petesejt képes szelektálni melyik hímivarsejtet “vonzza” magához. Például volt olyan tanulmány hogy különböző férfiak spermaja közül sem volt mind “szimpatikus”, ez lehet az ok, h két egészséges embernek miért nem jön össze a baba, míg új párral azonnal sikerül. Szóval ezek alapján közel sem biztos, hogy a férfin múlik kizárólag!
2023. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mindenhol talalkozni lehet egy roma tortenettel. Az en ismeroseim koreben vannak “parasztok” akik ugy nevelik a gyermekeiket mintha allatok lennenek. Az egyik “holgynek” 7 kolyke van,egyik kissebb mint a masik. Amikor bejonnek az orvosi rendelobe hanynom kell olyan szaguk van. Buzlenek. En az ilyen szuloktol roma vagy nem roma mindtol elvennem a gyerekeket!
2023. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

23-as vagyok.

27-es,igen en is...romák kozott nőltem fwl(en nem vagyok az)ferjem felig roma.a kornyekunkon van par csalad,mindegyik rendes,dolgoznak...de ez a csalad sajnos kivetel

2023. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!