Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt valaki pozitívat...

Tesztelt valaki pozitívat 6dik nap a nem várt előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valaki tesztelt pozitívat a nem várt előtt 6nappal?

2023. jan. 24. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Én igen, de nem 6 nappal előbb, hanem 16-tal.
2023. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én igen predictor earlyval, de kab 10 terhességemből 2 x volt ilyan hamar +
2023. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen aztán 3 hétig izgultam míg dokihoz mehettem … néha jobb Nsm tudni hamarabb hidd el.
2023. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért már nem mindegy hogy 2 vagy 3 hetet izgulsz?
2023. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vetéléssel végződött. Hármas voltam.
2023. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is, de kb mindegy volt mikor teszteltem 2x is szépen erősödött de nem lett szívhang, és mondták biztos később foganz de mivel 8dpon + volt mondtam az lehetetlen. A másiknál is 1 hét lemarad@s volt ott is tudtam hogy nem lehet mert akkor már + volt a tesztem, így nem hitegethettem magam hogy biztos később fogant.
2023. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn ebben hònapban teszteltem 6 nappal előbb pozitìvat.Azòta erősödött,nem is jött meg de orvoshoz csak jövőhèt pèntekre van legkoràbbi időpont.Az màr a 8. hèt lesz...addig eszem a kefèt
2023. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!