Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma hajnal 1-kor együtt voltam...

Ma hajnal 1-kor együtt voltam a barátommal és elment bennem. Ma 19:45-kor sikerült esemény utáni tablettát szereznem, amit be is vettem. A ciklusom 10. Napján vagyok. Mennyire esélyes hogy így is terhes leszek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindig vannak kivételek, de szerintem így kevés az esély, időben bevetted a gyógyszert. Jó, hogy mentél gyógyszerért, mert ciklus 10. napján amúgy tökéletesen esélyed lenne teherbeesni.
2023. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egy 10-11.napon történő ovulációból lett a kislányunk. De mi akartunk gyereket. Egyszerűen nem értem, hogy aki nem akar teherbe esni, miért nem tud védekezni. Az biztos, hogy az esemény utáni (ha nem is leszel terhes) annyira megterheli a hormon háztartásodat, hogy simán lehet az, hogy ami eddig jó volt, az elromlott.
2023. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted , ami eddig jo volt az elromlott? Ne ijesztgess 😭
2023. jan. 27. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel arra céloz a 2.válaszoló, hogy a rendszeres ciklusodat az eseményutáni (ami egy hormon bomba) felborítja nagyvalószínűséggel.
2023. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom. De pl ez mennyire igaz hogy ez a tabletta előidéz szőrösödést és hízást??? Valaki tapasztalt ilyet?
2023. jan. 27. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

A tabletta egy hatalmas hormonlöket, amire semmi szüksége a szervezetednek. Ha csak annyi lenne, hogy megborul a ciklusod, jó is lenne, de simán előfordulhat, amiket írtál.

De b.sszus, te a betegtájékoztatót se olvastad el?

2023. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem szeded rendszeresen, szerintem biztos nem. Max ha teljesen, hosszútávon felborul az egész hormonháztartásod, de az azért nem jellemző. Én Escapelle-t kaptam pár éve, erőszak miatt nem védekeztem, de ugyanúgy megjött, amikor kellett volna, nem változott semmi. Nyilván ez egy komoly gyógyszer, gondolom nem tervezed cukorka helyett enni, de ha nem akarsz terhes lenni és így sikerült, akkor jobb ez, mint bármilyen más alternatíva.
2023. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Én pl 8kg-t híztam az esemény utáni hónapban és valóban az arcomon erősebb lett a szőr. A ciklusomat, ami napra pontos volt, hazavágta teljesen.


Nekem 9hónao kellett, hogy visszaálljon minden, vissza tudjak fogyni, beálljon a ciklusom.



Szoval ja... épeszű ember inkább védekezik (nálunk a gumi szakadt ki)



Illetve tavaly volt egy missed ab műtétem, az abortuszosokkal voltam 1szobában. Az egyik csaj esemény utáni után maradt terhes. Esti szex után reggel bevette, ennek ellenére úgy maradt.

2023. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Escapellet kaptunk mindig a barátnőimmel, nem volt mellékhatás, így nem 100%, hogy nálad is lesz. Aggódni nem kell, ha bármi szokatlant tapasztalsz, keresd fel a nőgyógyászodat. A lehetséges gyakori mellékhatások a betegtájékoztatóban fel vannak tüntetve.
2023. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is escapellet kaptam
2023. jan. 27. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!