Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inofolicot csapvizen kívül...

Az inofolicot csapvizen kívül lehet másban fogyasztani?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a csapvíztől borzasztóan puffadok. Vitaminos vizet iszom egésznap, de boltit. Egy fél pohár csapvíztől keményre puffad a hasam, és kell neki 2 óra, mire jobban leszek, ezért nyilván kerülöm a fogyasztását.

Holnap kipróbálom sima ásványvízben, hogy úgy milyen.

Amúgy meg apentás szénsavmentes vitaminos vizet iszom, abba esetleg bele lehet önteni?

Barátnőm szigorúan vallja, hogy csak csapvízben lehet inni...


2023. jan. 27. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hülyeségeket beszélt. Én szénsavmentes Szentkirályi ásványvízbe tettem, mert nem szeretem a klóros ízű csapvizet. Nyugodtan belekeverheted ásványvízbe. Semmi bajod nem lesz tőle.
2023. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm szépen!! 🙂
2023. jan. 27. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnő nem 100as 😅 én ittam teába, szörpbe, üdítőbe. Sosem iszom csapvizet nemis tervezem.
2023. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy neki, én csapvízzel iszom, de volt, hogy ásványvízzel vagy teával ittam, nem számít.
2023. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugodtam akkor.

Ő amúgy a felszívódás miatt mondja, hogy csak abban.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én, amint megiszom negyed óra múlva farkas éhes vagyok. Rettenetesen nehéz kivárni utána az 1 órát evéssel.

2023. jan. 27. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én emiatt vettem be este lefekvés előtt a többi vitaminnal.
2023. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!