Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tablettán kívül szed esetleg...

Tablettán kívül szed esetleg valaki barátcserjét? Én cseppekben szedem, de így jóval drágább.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én ezt szedem, mert akárhogy próbálom soha nem tudom lenyelni a tablettákat:

[link]


30 éves vagyok egész életemben nem tudtam lenyelni, szóval kérlek ez ne is legyen opció. Eleget öklendeztem már én a vitaminoktól, és igen előre félek mi lesz, ha szükségből kell szednem bármilyen kapszulát..


Barátcserje cseppeket találtam megoldásnak, hogy hozzá juthassak én is. Azt írja 2 x 20 csepp vagy 3 x 20 csepp. Én 2x20 cseppet szedtem, de elég hamar elfogyott. Persze volt, hogy 24 csepp ment bele, máskor meg 26, mert megszaladt..

Így viszont elég drága, mint kapszulában. Nem tart ki csak kb 2 és fél max 3 hétig. Most rendeltem újra kettőt, de ez így elég rossz lesz. A közlünkben nem találtam sehol sem, ahol tudnék venni, így plussz a posta is.

Párom talált tegnap valami zacskós ivós valamit, ami barátcserje elvileg, de németül volt minden, és őszintén nem tetszett.


Mi lehet a megoldás?

Rendeljek egyszerre mindig többet? Vagy esetleg ismertek valamit, ami nem kapszula?


2023. jan. 30. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt ismerem:

[link]


Nem tudom, hogy árban ez mennyire felelne meg neked.

2023. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen problémát szeretnél vele megoldani?
2023. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már bújtam én is a netet, de erre nem bukkantam még rá! Nagyon szépen köszönöm!
2023. jan. 30. 21:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Menzeszem előtti barnázásra, illetve néha ki ki tolódik a ciklusom, azaz késői ovulációm van sajnos. Elvileg segít ezekben :)
2023. jan. 30. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Van tea is.
2023. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg tablettát összetörni és belekeverni egy kis vízbe vagy valamibe? Az nem lehet opció?
2023. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a por azért jött be, mert én sem vagyok kibékülve a tablettákkal, kapszulákkal. De a tea is jó lehet.
2023. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lagyzselatin kapszulat kette tudod törni, a port pedig teaba/gyumolcslebe keverni. igy tablettat sem kell lenyelned, az adagolas is tuti es az ara is kedvezőbb
2023. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!