Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt?

Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
27 naposak a ciklusaim és a menzesz első napjától számított 10-dik napon voltunk együtt. Sajnos csak ez az alkalom volt. Peteérést nem figyelem. Szerintetek van esély?
2023. febr. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem....

Mivel szexeltél védekezés nélkül, az esélyt megadtad. Ennél többet erre nem lehet írni

2023. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Mindig van esély, csak van kb egy hét termékeny időszak amikor ideális lenne próbálkozni. Ovulációt figyeld, ha pontosan nem is tudod lődd be 1 hetes intervallumra. Nekünk az első tervezett hónapból baba lett. 2 naponta voltunk együtt, meg amikor jól esett.


Üdv, 31 hetes kismama.

2023. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Én meg sosem figyeltem az ovum, sosem akkor szexeltünk amikor "kell".

Fiam a mensi utáni 2.napon lévő 1db szexből fogant az első hónapban. Lányom pedig 2szexes hónapba, szintén elsőre....

2023. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok! :) Direkt nem figyelem egyébként ovu tesztel a peteérésem. Nem akarunk nagyon rágörcsölni, ez a második próbálkozós hónapunk. Csak sajnos nem tudunk bármikor együtt lenni. Reménykedünk hogy összejön, nagyon örülnénk. Ha nem, persze próbálkozunk más hónapban is, csak olyan jó lenne.
2023. febr. 1. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
A legtöbb esélye a rendszeres nemi élet mellett lehet, mensi végétől 2-3 naponta szex, ha ez nem lehetséges akkor egy pár hónap után azért nem ártana szerintem nézned az ovudat, persze ha ráértek évekig várni babára akkor mindegy.
2023. febr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!