Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor mindig van...

Beágyazódáskor mindig van pecsételő vérzés? Kinek milyen előjele volt hogy sikerült a beágyazódás? És hanyadik napon?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen jele nem volt.
2023. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt semmi jele, sőt a kimaradt menzesz után se (a pozitív teszten kívül)
2023. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nincs mindig.

"Előjele" meg végképp nincs annak, hogy sikerült a beágyazódás. Hogy is lehetne ELŐJELE?!

2023. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Előjele nincs és akármennyire is állítják egyesek itt, nem lehet érezni sem.


Nekem a 8dpon volt délután egy kis barna maszatolás, de ennyi

Egy tisztaságit kellett cserélni és annyi volt. Utána már nem is jött meg. Én akkor tévesen arra gondoltam, hogy biztos leesett a progeszteron, azért barnáztam. Meg is lepett a pozitív teszt.

2023. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt pecsételés, viszont tudom mikor fogant a lányom. A 12ik napon teszteltem mert furán feszült a mellem es reggel mikor felkeltem forrónak éreztem a testem. Ott volt a második csík ❤️
2023. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon ritka a pecsételő vérzés. Bar itt mindenki állítja h neki volt, aztan mégse terhes :D
2023. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Nemvolt olyan előjele, amire tutira rámerném fogni,hogy na igen ez beágyazódás volt. 6.dpo egy pillanatra tűszúrás szerűen belenyilalt a hasamba. És onnantól kezdve 4 napig kegyetlenül fájt a derekam, lehajolni se bírtam. Aztán egyik napról másikra elmúlt. 12.dpo este volt egy nagyon furcsa érzés az alhasamban jobb felében, beleszúrt és húzódott kb. 5 mp éreztem. Aztán fél óra múlva iszonyatosan elkezdtek égni a mellbimbóim, azthittem be***ok. Másnap délután pozitívat teszteltem.
2023. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom ritka az ilyen.


Még a terhességre is csak azért gyanakodtam, mert túl régen jött meg, amúgy semmi tünetem nem volt

2023. febr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Több terhességem volt (sikeres és sikertelen is), de egyszer sem volt beágyazódási vérzésem. Úgy tudom, hogy elég ritka.
2023. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem mindig, mindenki más.

Nekem nem volt.

Annyi talán visszaszamolva kb akkoriban volt kicsi hasfajasom, de lehet be beszéltem.

2023. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!