Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a menstruációm...

Miért nem jön a menstruációm 5 nap késés után? Nem akarok terhes lenni

Figyelt kérdés
A barátommal mindig védekeztünk gumi óvszerrel, sose szakadt ki, sose csúszott le, semmi. Aztán most 5 napja mégis késik a menstruációm.
2023. febr. 8. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha öt napja késik, a terhességi teszt kimutatja. Tesztelj, abból megtudod.
2023. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja. Stressz, betegsèg, rosszkedv. Ha vèdekeztetek akkor minimális az esèly a teherbe esèsre
2023. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kb. egy hete fájt a torkom, és hányingerem is volt.
2023. febr. 8. 10:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a gumi óvszert észre lehetne venni ha kilyukad, viszont ilyen egyetlen alkalommal sem történt, mindig megnyomkodtam én is a gumit, láttam amúgy is, hogy a sperma benne van.
2023. febr. 8. 10:31
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

3# evvel nem vagy előrébb, mert a torokfájásnak se a menstruációhoz, se a terhességhez nincs köze, a hányinger meg nemcsak terhestünet, hanem az egyik leggyakoribb betegségtünet is.

Tényleg tesztelned kéne, akkor tudod csak kizárni.

2023. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék így felkészületlenül egy gyereket, fogorvosnál is voltam, ahol érzéstelenítőt adtak, a torkomra is gyógyszereket szedtem, fájdalomcsillapítót szedtem, nem lenne egészséges a gyerekem se ezek miatt.
2023. febr. 8. 10:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz tesztet? Oké, hogy nem akarsz terhes lenni, de ezzel mi mit csináljunk? Nem valószínű, hogy az vagy,más egyéb dolgok miatt is késhet, ettől függetlenül nem értem miért nem tesztelsz, ha ennyire félsz
2023. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj, hogy megnyugodj
2023. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lenne egészséges. Aki végigpiálja, drogozza, bagózza azt az öt hetet, amikor még nem tudni a terhességet, azoknak is egészséges gyerekük születik szinte mindig.

A létfontosságú szervek, idegrendszer stb nem azonnal fejlődnek ki. De erre való a genetikai uh. Nekem úgy tűnik, csak kell egy jó érv az abortuszhoz.

2023. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze az orvosnál adott érzestelenítőnek egy terhességhez?!

Vagy egy antibiotikumnak? Megsúgom, terhesen volt mind a 2ben részem. A lányom köszöni, makk egészséges.

Miért nem tesztelsz?

2023. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!