Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Járt más is így?

Ez normális? Járt más is így?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek is megváltozott a ciklusotok, megváltoztak a pms tüneteitek, a menstruációs fájások, kellemetlenségek, az ovulációtok és annak tünetei az első próbálkozós hónap után?

Ha igen, akkor mitől lehet?

Ha nem, akkor ez normális?



2023. febr. 11. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az okát én sem tudom. Egész pontosan az első próbálkozós hónapban félidőben elkezdtem pecsételni, 3-4 napon keresztül. El is könyveltem, hogy biztos a progeszteron szintemmel van gond, már kezdtem kutatni a dokik után, hogy kihez kéne időpontot kérnem, mert így hosszú út lesz a terhességig. Aztán a következő hónapban teherbe estem.
2023. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hú.. Nagyon. Minden hónapban azthittem terhes vagyok. Sosem fájtak pl. A melleim csak menzesz előtti 2-3napban. Az első próbálkozós hónaptól már ovulációtól bedurrantak. Ovulációtól menzeszig szurkált a méhembe. Menzesz előtti 1 hétben meg rendes ilyen mindjárt megjön érzéseim voltak. Pedig én nem is éreztem sosem előre mindig csak hirtelen a semmiből megjött :D Szórakozik a szervezet 😄
2023. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én annak tudtam be, hogy letettem a fogamzásgátlót, így pedig minden más lett. 12 évig szedtem, szóval sok emlékem nincs, hogy amikor nem szedtem milyen volt a pms, de arra emlékszem, hogy nem szenvedtem.
2023. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálam is borított mindent, kicsit frusztrál is a dolog... Nem is ismerek rá a szervezetemre 🥺 nehéz beazonosítani, hogy mi is történik tulajdonképpen
2023. febr. 12. 19:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele annyira. Ez teljesen normális. Énis furcsálottam az első pár hónapban. És az a hónap sem volt semmivel sem másabb mikor teherbe estem :D minden ugyanúgy zajlott mint a többi próbálkozós hónapban. Annyi különbséggel, hogy a nemvárt előtti este a mellbimbóim leakartak szakadni a helyükről 😂 ott kezdett gyanús lenni a dolog, mert ilyet azelőtt soha nem éreztem. Szóval nó para. És ne figyeld magad annyira 😘
2023. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igyekszem, nem is érdekelne már,csak aggaszt, hogy 8-dik napja vérzek. Első két napban bővebben, utána hol semennyire, hol pecsételve ( barna, élénk piros). 3 napos késéssel jött meg és 3 nap múlva ovulálnom kellene, de még mindig itt tartok 🥺

Eddig mindig időre jött, 3 napig volt erősebb, majd két napig gyengébb (elég volt a tisztasági).

Szerettem volna jobban kiismerni ebben a hónapban a szervezetem és elkezdtem a ciklusom 4. napjától ovu tesztelni, első nap volt a legerősebb, az is egyre gyengébb.

Azon vagyok, hogy elengedjem, csak remélni tudom, hogy nem hormonprobléma. Nőgyógyász januárban látott.

2023. febr. 13. 14:09
 7/16 anonim ***** válasza:
És nem lehetett kémiai terhességed? Nem teszteltél? Ez így nekem is nagyon furcsa.
2023. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Teszteltem a nemvárt napján negatív, rá 2 napra újra negatív és aznap is mielőtt megjött. Szintén negatív. Normális menstruációra számítottam, ehelyett alig fájt (máskor fájdalomcsillapítóval is alig bírom), és a napok sem szokványosak. Arra számítottam,hogy 5dik napra teljesen elmúlik, ezért elkezdtem figyelni az ovumat. 9-dikétől tegnapig egyre csak halványodtak. Párom tegnap reggel csináltatott velem egy terhességi tesztet, nem mondom azt hogy volt rajta halvány második csík, de mintha, szemerőltetős volt. Azt se tudom lenne e értelme még egynek holnap reggel. Azért pánikoltam be mára, hogy nem normális. Szeretnék várni még egy ciklusot és ha továbbra is fennáll ugyan ez, nem térek vissza a régi kerékvágásba irány a doki.

Védekezés nélkül együtt voltunk :

Január 28,29

Február 3,5,8,11

Azelőtt megszakításosan nemvédekeztünk, de most voltunk úgy vele, hogy jöhet, ha szeretne ☺️

2023. febr. 13. 15:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahh, ugyanez, nem is értem. Amióta próbálkozunk ovuláció után folyamatos görcsölés kb másfél hétig, míg meg nem jön. Korábban a vérzés előtt max 1-2 nap enyhe görcs volt, most meg... Nem szedek évek óta fogamzásgátlót,szóval nem értem. Hétfőre nem várom, kövi ciklusban elmegyek hormonvizsgálatra... :(
2023. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező. Szerintem megérne egy tesztet de nem holnap, hanem inkább holnap után. Az is lehet hogy később fogant, és azért nem jelez még a teszt. Persze ne éld bele magad. Másképp nemtudom hova tenni ezt a vérzést. De szorítok. És mindenképpen írd meg, hogy mi újság veled 😊 2 es 5 ös és 7es voltam 😊
2023. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!