Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab.utan lehet próbálkoz...

Missed ab.utan lehet próbálkozni babával?valamint mikor sikerült utána újra a baba ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk egyik doki három hónapot mondott, a másik 2-3 ciklust. De szerintem ezt is csak inkább a biztonság kedvéért. Műtét volt neked? Nekem nem kellet, magától kiürült. Pont egy hétig véreztem, aztán elmúlt. Azt mondtàk 9mm a nyálkahártya és, hogy jó lesz. Hát kíváncsi leszek. Szerintem mi egy ciklust várunk.
2023. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia

Nem volt műtét magától ki tisztultam

Ma 5 napja verzek de már múlik el

Szombaton rám nézett a doki az nyh. akkor 14mm volt

Nem tudom nem akarok várni, csak hogy így lehet peteérés egyáltalán?

2023. febr. 13. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Tavaly elott marciusban missed ab,augusztusban mar pozi volt a tesztem.a fiam 10 honapos lesz.

Mi nem probalkoztunk,legeloszor csak juliusban(elsore teherbe estem)mert lelkileg nem voltam ra felkeszulve hogy hamarabb probalkozzunk.

2023. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg simán lehet így is peteérés, sokan vannak így. Neked amúgy mit mondott a doki a próbálkozásról? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2023. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak missed ab volt, laparoszkópiás műtétet is csináltak, mert nagyon méhen kívülire gyanakodtak. Úgy gondoltam nekem csak a műtét miatt mondták a 3 ciklust, de ahogy hallom ez orvostól függ, ki mit mond. Mi kivártuk így a hármat, a következő hónapban már nem jött meg, most töltöttem a 20. hetet.
2023. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Igazából nem olyan sok 3 hónap , de így összesen az már majdnem fél év. Ráadásul 9 hónapot vártunk, hogy összejöjjön. Nevetségesnek tűnik , hogy most meg húzzunk gumit.
2023. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vetélés után már meg se jött, azonnal terhes lettem, 38 hetes vagyok.
2023. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeptemberben volt missed abom, márciusban jött össze a baba, úgy, hogy de embertől próbálkoztunk. Igaz, ennek már 6 éve..
2023. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen lehet.

Nekem műtét után is 1 ciklust mondott.

2023. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De jó gratulálok nektek

Azt mondta hogy lehet próbálkozni mivel nem volt mutet

2023. febr. 13. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!