Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnál 3nappal ezelött...

Páromnál 3nappal ezelött kimutatta a teszt,hogy covidos.Babát szeretnénk.Persze mért is ne nekem az ovulációs tesztem ma vigyorog.Lehetne próbálkozni.Erre ez van😭Akkor ez a hónap bukta gondolom!?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne lehetne szexelni. Az emberek betegen is csinálják ha van kedvük.

Te csak azt írtad hogy kimutatta a teszt hogy covidos, de nem azt hogy szarul is van. Ha bírja, akarja miért is ne?

Még a kérdést sem értem.

2023. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Attól lehet próbálkozni, de mondjuk lehet, hogy 40fokos lázzal nincs annyira kedve, akkor azért ne erőszakold meg, csak mert te babát akarsz.

Mondjuk szerintem abba se haltok bele, ha 1 hónap kimarad. Gyerekgyártásból, nem szexből. Úgy adod elő, mintha világ vége lenne.

2023. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi próbálkoztunk amikor jött a covid, gyorsan túl voltam rajta, de az a pár nap elég gáz volt, nem is jött össze. A következő hónapban viszont igen. Én betegen hagynám.
2023. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs baja.Nyilván arra gondoltam,h.mivel ő covidos és mondjuk összejön a baba lehet valami gond? Árthat ez a babának?
2023. febr. 18. 21:59
 5/8 A kérdező kommentje:
2es miaz,hogy én akarom? Lehet nálad így volt nálunk együtt szeretnénk a babát.
2023. febr. 18. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha ő is akarja akkor szexeljetek persze minnél többet az mindig jó 😉😁
2023. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne egy felső léguti fertőzésről a babának, ami még nem is baba csak sejt
2023. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Talán a huszadik hétig-huszonnegyedikig (?) nem találtak statisztikailag kimutatható összefüggést. Utána koraszülést okoz.


Csak azért tudom, mert megnéztem amikor a férjem covid gyanús volt, én meg valahol az első trimeszterben.


Viszont a párod ne erőltesse túl magát, mert annak lehetnek long covid szövődményei.

2023. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!