Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron pótlás. Mit...

Progeszteron pótlás. Mit gondoltok, az alábbi tünetek a progeszteronpótlás miatt lehetnek, vagy reménykedhetek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Tünetek, amiket eddig tapasztaltam: migrén, hányással, rengeteg gyulladt pattanás, érzékenység/ingerlékenység, enyhe mellérzékenység, csikaró/meg fog jönni érzés, feszülő/fura érzés az alhasban. Lombikos vagyok, egy 5 napos embrióval, FET +7 napon.

2023. febr. 20. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen tüneteket nem okozott a progeszteron, ellenben a terhesség igen.
2023. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napi 600 mg progeszteront kellett szednem, ami azt hiszem, hogy viszonylag soknak számít, de az égvilágon semmi tünetet nem okozott. Nekem a fura hasfeszülés volt az egyetlen tünetem nemvárt előtt, migrén, hányás, mellfájdalom, egyebek csak hetekkel később jöttek. Ritka, hogy ilyen korán a hcg okozzon ilyen erős tüneteket, de ha ezek mások, mint a nemvárt tünetei, akkor simán lehet baba. Sok sikert!
2023. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen kellett progeszteron pótlás. 100 mg Utrogestan kúpot kellett reggel és este. Teljesen jól voltam, de a főnököm nagyon figyelt rám, mert ő viszont nagyon rosszul volt tőle. Mesélte, hogy hányt, szédült tőle és nagyon rosszul volt. Ahogy leépítették, ezek a panaszok megszűntek. Tőlem meg mindig kérdezte, hogy ugye jól vagyok, mert ha nem haza enged. Viszont nekem az ég világon semmi bajom nem volt tőle. Szerintem simán lehet, hogy ezeket a panaszokat a progeszteron okozza.
2023. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kúp vagy tabletta? Szájon át szedett progeszteronnak lehetnek mellékhatásai pl hányinger, kúp esetén nem kellene ilyesmit okoznia.


Nekem székrekedést súlyosbította egyedül, mást nem.

2023. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kúp és hasba szuri is.
2023. febr. 20. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Barátnőmnek volt kúp, tabletta és szuri is, semmi ilyesmit nem érzett (szájon át voltak fura mellékhatások, de nem ilyenek), sajnos baba sem lett :(

Nem csinálsz egy tesztet?

Szurkolok! :)

2023. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csináltam ma egy 25öset de megatív :(
2023. febr. 21. 13:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy beültetés után 14 nappal javasolt tesztelni, az a biztos. Szerintem ez még korai. Ha mutatna is valamit, akkor az a 10-es teszt lenne. Nem is értem miért 25-sel teszteltél.
2023. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez volt itthon. Az a gondom h ez 13 dponak felel meg. Szerintem a 14 nap azert van h ne stresszeljunk, ami egy bolcs dolog, kovi beultetesnel nem is tesztelek az tuti.
2023. febr. 21. 16:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Eközbeb továbbra sincs mensi, kedd óta időnként meg fog jönni érzésem van, időnként fáj az alhasam és most a derekam fáj nagyon... szuriban már nem adom a progit de nem mertem a kúpot is elhagyni.
2023. febr. 24. 18:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!