Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel menszesz előtt...

Egy héttel menszesz előtt lehet baba miatt fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Nekem sose szokott fájni a mellem, csak az alhasam, azonban ma elkezdett igen fájni a mellem.

Nekem ez gyanus. Ez még csak az első hónap.

Az a baj, hogy a ciklusom igen változó. 26-27-30 napos volt az utóbbi hónapokban.

30-nál nem szokott több lenni általában és 26-nál se kevesebb.

Így lehet akár egy 7 múlva vagy 10 nap múlva is az esedékes menszeszem.

Mikor volt az ovum nem tudom, mert nem hőmérőztem.

Azokon a napokon voltunk együtt mikor bő átlátszós folyást éreztem. Minden második napon.


Bízakodunk, hamarosan kiderül úgyis.

Azonban korainak érezném.



2023. febr. 21. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül :)
2023. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet.
2023. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Egy héttel a menzesz előtt NEM érzel terhességi tüneteket. Majd olyan 7-8 hetes terhesen... A menstruáció előtti tünetek is változnak az évek során.

Ha nem jön meg a menzeszed, aznap már tesztelhetsz is. Szurkolok.

2023. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

A hármas megválaszolta a kérdést, több nem is kell ennél.

Megjön semmi, nem jön meg tesztelj és MAJD jönnek a terhes tünetek vagy nem.

Pont.

Ennyi.

2023. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nrkem sem fájtak éveim a mellem, még terhesen is kimatadt. Következő terhességnél feltünt hogy fáj, ez sajnos missed lett,következő missedig megint nem fájt, majd utána ovu után egyből fáj mensiig.

Ez a mellfájdalom nem nérvadó, de bármi lehet

2023. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem se fájtak, csak ovu után 1 napig. Amíg el nem kezdtem próbálkozni😂 Én már nem dőlök be ennek. Lehetsz terhes is, meg ugyanúgy lehet semmi is. 7-10 nap múlva kiderül 🤷🏼‍♀️
2023. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Illetve én nagyon elfáradtam az együttlétbe:(

Ne kövezzetek meg kérlek, de most 2 napot is kihagyunk az 1 helyett, pedig szívesen együtt voltunk eddig úgy hogy majdnem mindennap, csak 1 nap maradt ki.

Vagy ha màr most ebben a 7-10 napban már csak vagy 1-2x leszünk együtt az nagy gond?

Úgy érzem én nem akarom ezt így erőltetni, szeretném úgy csinálni, amikor jól esik, amikor kívánom.

Lehet a libidóm azért is csökkent le, mert ovu után vagyok.

Illetve mi alapból is csak vagy heti 2x vagy max 3x voltunk mindig együtt.

Előfordult 2-3 nap kihagyás mindig. Sőt volt, hogy 5 is.

2023. febr. 21. 22:24
 8/24 anonim ***** válasza:

Most már pihenhettek.

Ovu tesztelj és akkor tudod mikor kellene együtt leni, ami egy hét nem kell egész hóban muszájból

2023. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Úgy érzem én nem akarom ezt így erőltetni, szeretném úgy csinálni, amikor jól esik, amikor kívánom.


Nagyon jó volt ezt olvasni. Sajnos sokan azzal rontják el, h9gy betegesen rástresszelnek. Szakembert idézve a meddőség legtöbbször valójában lelki és nem fizikai.

Ha így érzed tegyél igy,ezt beszéld meg a pároddal is és no para! Ha jönnie kell jönni fog!

2023. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ennyire nem szabad rástresszelni
2023. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!