Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 évesen könnyen összejöhet...

25 évesen könnyen összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Akik 25 évesen kezdtek el próbálkozni, titeket kérdezlek nektek könnyen összejött a baba?

Nem tudom van -e itt ilyen.:D


Hülyén hangozhat a kérdés, de engem zavar, hogy 25 alatt nem próbálkoztunk és azt érzem én igen kitoltam a gyerekvállalást az egyetem és a munka miatt.


Normális válaszokat kérek.


Konkrétan 25 évesen gyereket vállalókat kérdezem.

Nem a 20, 24, 26, 30, 35, hanem a 25 éveseket.


Köszönöm. :)



2023. márc. 2. 18:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen + 10 hónaposan estem teherbe. Az már majdnem 25, csak 2 hónap híjja van. 🤣

Igen, elsőre összejött.

A második terhességem 27 évesen is elsőre összejött.

Nem az életkoron múlik ez, hanem azon, hogy mennyire vagy termékeny, milyen az egészségügyi állapotod, jókor próbálkoztok-e, a párod mennyire nemzőképes, mennyire vagytok stresszesek na és persze, hogy mennyire passzoltok össze a kedveseddel.

2023. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nálunk rendben volt elvileg minden

Terhesség alatt derült ki,hogy leiden mutációm van,ezért is szakadt meg elvileg egy terhességem 10 napot késett

2023. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, erre most milyen választ vársz.


Statisztikailag nyilván nagyobb az esélye a gyors teherbeesésnek, mint 35 évesen, de ez nem azt jelenti, hogy gyorsan teherbe is fogsz esni. Nem látunk betétek, nem tudjuk van-e bármilyen probléma nálatok, nem tudjuk, mekkora szerencsétek lesz, tök abszurd már maga a kérdés is.


Az, hogy más 25 évesen milyen könnyen esik teherbe, rád nézve nem igazán releváns.


Egyébként nem tudom, mi zavar abban, hogy 25 éves vagy, végzettség és munkatapasztalat nélkül értelmes ember nem is szül.

2023. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
44%

Szia. Én 25 vagyok. Párom 23. Nekunk második próbálkozásra összejött. Mi is hamarabb szerettünk volna, de nekünk a házvásárlás, és felújítás tolta mindig arrébb a gyermekvállalást. 🤗 Én is mindig úgy éreztem, hogy nagyon el vagyok késve. Mikor belegondoltam 24 évesen, hogy anyukámnak ennyi idősen már egy 5 éves lánya volt. Huha... Hát Kicsit vénasszonynak éreztem magam 😂😂😂

De még mindig nem vagy lekésve semmiről. Hidd el jön majd a bébi ❤️🤗

2023. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

:)

A pajzsmirigyemre szedek gyógyszert, nem túl magas, nem is kellene feltétlen orvos szerint, de azért írt fel inkább, hogy 1-2 közt legyen.


A súlyom megfelelő, egeszségesen étkezem, mozgok a munkahelyemen eleget.

2023. márc. 2. 21:47
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

Ez mind szép és jó és valószínűleg csak hozzátesz a projekthez.

De ez nem csak ettől függ. Még maga a vércsoport is befolyásolja. Ez egy nagyon- nagyon összetett téma.

2023. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Sex sex sex :):) és jönni fog :):)
2023. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ez annyira kis butus kérdés. Honnan ismerjük az egészségi állapotodat? A teherbeesést sokminden befolyásolja a súlyodtól kezdve a hormonháztartásodig. Ismerek olyan 25 évest akinek azonnal sikerült és olyat is, aki 25 éves korától próbálkozott és nem lett gyereke. 2 éve feladták mert már közben 40 lett a nő.
2023. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
Peteérés tesztelni egyébként szoktál? :) engem mindenki hülyének nézett a családban, hogy minek használok ilyet ha még csak most kezdtünk próbálkozni... Hát azért, hogy ne pocsékoljam az időmet. És még a saját testem is megismertem a 2 ciklus alatt 🤗 nyilván egyszerűbb így a dolog. Viszont amilyen munkabeosztásban dolgoztunk a párommal 1 év után sem jött volna össze, ha nen tudjuk mikor van peteérésem. 🤗
2023. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy azért nem jelentéktelen tényező. Nekem az első gyerekemnél még nem volt vele gondom, amikor akartuk azonnal terhes lettem. Másodiknál már volt pici pajzsmirigyproblémám, nehezebben is estem teherbe. Kb fél év volt.
2023. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!