Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 évesen könnyen összejöhet...

25 évesen könnyen összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Akik 25 évesen kezdtek el próbálkozni, titeket kérdezlek nektek könnyen összejött a baba?

Nem tudom van -e itt ilyen.:D


Hülyén hangozhat a kérdés, de engem zavar, hogy 25 alatt nem próbálkoztunk és azt érzem én igen kitoltam a gyerekvállalást az egyetem és a munka miatt.


Normális válaszokat kérek.


Konkrétan 25 évesen gyereket vállalókat kérdezem.

Nem a 20, 24, 26, 30, 35, hanem a 25 éveseket.


Köszönöm. :)



2023. márc. 2. 18:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Utolsó miért neked milyen volt a másodikkal a tsh-d?
2023. márc. 3. 06:59
 22/31 anonim ***** válasza:
23 évesen 9 hónap alatt jött össze a baba, 25 évesen azonnal. Mert addigra kezelték a pm alulműködésem. Nekem 5,3 volt a TSH első babával, mire kezelve lett, 2 alatt volt és ott is van tartva.
2023. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Hát én egy hónapja kezdtem el szedni pajzsmirigyre gyógyszert, ami csökkenti majd a tsh-m.

5,4 a tsh-m.

Azt mondta az endokrinológus, hogy szerinte amúgy ezzel azért teherbe lehet esni, nem olyan túl magas, de próbáljuk meg levinni 1-2-re azért is, hogy nehogy fejlődési rendellenesség legyen vagy vetélés, meg hogy könnyen összejöjjön.

Azonban csak 1 hónapja szedem.


Tudtommal más bajom nincs. Ciklusom rendben. Súlyom is ideális.

Munkahelyemen is hol ülök, hol megyek.

2023. márc. 3. 14:09
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

#22 vagyok, nekem egy hónap alatt beállt a tsh-m alacsonyabb szintre. 25 mikrogramm Letroxot szedtem, a következő vérvételnél már 3,valamennyi volt. Csak az orvosom még 8 hónapig nem volt hajlandó emelni az adagomon. Aztán egy ciklus elején kezdtem szedni az 50 mikrogrammot, abban a hónapban már nem jött meg. :) Úgyhogy szerintem gyorsan beáll ez, csak megfelelő mennyiségű gyógyszer kell.

Nekem is amúgy 28 napos, pontos ciklusom volt, mellette minden más rendben volt, kivizsgáltak.

2023. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!🤗
2023. márc. 3. 19:40
 26/31 anonim ***** válasza:

25 voltam,egy vetélés után derült ki a pm alulműködés.Fél év letrox szedés után kaptam clostilbegytet,kezdő adag,de csinált normális peteérést,így teherbe estem,már 10 éves múlt a fiam.Utána 9 hónappal spontán teherbeestem a lányommal,de ugye a letroxot életem végéig szednem kell.A következő gyerkőc,3.próbálkozós hónapban sikerült spontán.

Kitartás!Étkezésre figyelni kell,folsav nagyon fontos!

2023. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Valaki csak lepontozni jár ide :) :) Mar rég bekellett volna szüntetni ezt az ütödött "értékelés" dolgot.
2023. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2023. márc. 17. 07:40
 29/31 A kérdező kommentje:

A babóca összejött azóta, 5 hónap próbálkozàs után. :)

Köszi mindenki válaszàt.:)

2023. aug. 1. 13:59
 30/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást 💕
2023. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!