Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csúszhat az ovuláció?

Csúszhat az ovuláció?

Figyelt kérdés

Február 6-dikán jött meg utoljára a menstruációm. Eddig szép szabályos 24-26 napos ciklusaim voltak, 3 nap erős vérzéssel és 2-3 nap barnázással utána. A naptár 16-dikára számolta az ovulációm.

Ebben a hónapban 2 napig volt erősebb vérzésem, majd 10 kerek napig barnáztam ( beszéltem a nőgyógyásszal, azt mondta ha nincs belőle rendszer és csak egyszeri alkalom volt nincs gond), február 6-tól 17-ig, majd ciklus 4. napjától ovu teszteltem, ami szerint 20-ára esetta tűszőrepedésem. A várható menstruáció időpontja így átcsúszott március másodikáról, március 6-dikára.

Három napig kíváncsiságból csináltam ovulációs teszteket és erősebbek lettek a csíkok,mint a korábbi vélt ovumkor. Létezik, hogy a hosszantartó barnázás miatt csúszott ez is?

10dpo-n vagyok


[link]



2023. márc. 2. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennél gyengébb volt a vélt ovunál, akkor az nagyon nem volt pozitív.
2023. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül az egyik sem pozitív
2023. márc. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hanyas ovu teszt? Szerintem neked minimum 25össel kéne tesztelni.Ez egyik sem pozitív. Szerintem csak nagyon érzékeny a teszt neked. Én eloszor 10eset probaltam... Az osszesen erős csik volt, sosem tudtam eldönteni, hogy most melyik nap a pozitiv. A következő hónapban már 20asat vettem. 7 napon keresztül 10.ciklusnapomtól a 17.ik-ig szoktam ovu tesztelni... Ezeken mar szépen látszódott, hogy 14.ik ciklusnapon volt a legerősebb.. Igy tudtam h ha 15.ik ciklusnapon halványabb a tesztem akkor van a legnagyobb esélyem. Össze is jött a kiscsaj ❤️ 🥰😍
2023. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

25-ös a teszt ☺️

Köszönöm a válaszokat 🫶

2023. márc. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!