Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Szeptember...

Mikor teszteljek? Szeptember 24-én lehetett a beágyazódás kezdete. Akkor mikor kellene, hogy kimutassa a teszt?

Figyelt kérdés
Milyen tesztet vegyek? Tapasztalatok?
2010. okt. 6. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél később tesztelj, annál biztosabbat mutat. Én kivárnám a mensit hogy elmarad-e és utána rá 1 héttel tesztelnék, akkor már biztosat mutat a teszt is!
2010. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a mensi elmaradása után tesztelnék.
2010. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is várd meg a menzid első napját mindenképpen hogy nehogy még korai legyen a teszt és csalódj pedig terhes vagy.

Ha meg szeretsz tesztelni csinálhatod előtte is.Nekem 2 nappal a menzi előtt kimutatta már nem is halványan.

A 10-es érzékenységű tesztek(Qupido) mutatják ki legkorábban de a többi(Gravida,Medi lab,X Epil....) is szerintem jó!

2010. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a beágyazódás kezdetét nem lehet dátumra pontosan megállapítani...
2010. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!