Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál Mekkora hcg-nél van...

Lombiknál Mekkora hcg-nél van szívhang?

Figyelt kérdés
Beültetés után vagyok 3 héttel. Arra lennék kíváncsi Beültetés után hany héttel van szívhang és milyen hcg volt

2023. márc. 11. 06:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A hcg szint elég egyéni

1200-6000 közt van a szívhang làthatósàgakor…


3-4 héttel, màr másoknál láttak.


Mikor mentek?


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2023. márc. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hcg 11.000.


2 napja voltam akkor volt 3 hete a beültetés de még csak petezsák volt.


2. Héten megvastagadott nyálkahártya. És a sárgatest jelen.


3. Hét 7mm petezsák.


2 Hét múlva kell vissza menni azaz a beültetés utáni 5. Héten

2023. márc. 11. 06:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szívcső-pulzálás mindig a fogantatás utáni 3 hét + 1 napon indul be (ebben a korai időszakban még pontosan tudni, melyik nap mi történik az embrióval; egyéni eltérések majd csak később alakulnak). Vagyis ha ötnapos embriót kaptál vissza, akkor a 27. napon indul a pulzálás. Viszont az ultrahang-gépek ezt még nem feltétlen tudják mutatni, nem mindegyik ilyen jó minőségű.
2023. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
08:07-es vagyok, persze elírtam, bocsánat. Ha ötnapos embriót kaptál vissza, akkor a beültetés utáni 17. napon indult a pulzálás = a fogantatás utáni 22. napon. De tényleg csak nagyon jó gép mutatja ki. Drukkolok neked!
2023. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak beültetés után 2 hétre néztek HCG-t én külön magamnak nem nézettem. 2 pozitív teszt és a vérvétel kimutatta hogy sikerült,rá 2 hétre várt vissza a doki UH-ra, tehát beültetés után 4 hétre,akkor csak sejthető volt.

4 nap múlva barnázás miatt újra mentem akkor már látható volt 🙂

2023. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Annyira izgulok hogy csak na. Annyi mindent össze olvastam hogy már a halál félelmei kerülgetnek. 3 naposat kaptam.


Tényleg olyan sűrűn előfordul hogy nem lesz szívhang?😭

2023. márc. 11. 08:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, ne aggódj! Olvasni meg nem szabad... főleg semmi "rosszat" ezt én is megtanultam.

Nemtudom mennyire fordul elő,sajnos nekem az első lombikom elment pedig volt szívhang is...így a mostaninál csak a 12.heti genetikai után tudtam megnyugodni, addig én is izgultam az előző miatt.


Sok sikert és kitartást kívánok 🙂

2023. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És mi volt az oka ha szabad megkérdezni?
2023. márc. 11. 09:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy elment? Sajnos nem derült ki... doki(k)tól annyi választ kaptam hogy egy "vetélés" még előfordul illetve hogy valószínűleg beteg lett volna.

Hozzáteszem nagyon kevés volt akkor a HCG-m és gyengén de menstruáltam is,doki is azt mondta vagy-vagy, utána végülis rendben volt pár hétig minden,majd mégis műtét lett belőle.

2023. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha van megtapadás, de nincs szívhang, azt általában az okozza, hogy beteg az embrió vagy hiba csúszik a sejtfejlődésbe (ami milyen bonyolult már, persze, hogy lehet gond), illetve kis százalékban immunológiai gond van az anyánál s a szervezete elpusztítja az embriót. De azért több milliárd ember szaladgál a földön, akiknél embriókorban minden rendben ment, úgyhogy ne aggódj előre feleslegesen. Fel a fejjel!
2023. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!