Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben teljesen...

Ebben az esetben teljesen kizárt méhen kívüli terhesség, igaz?

Figyelt kérdés

1 nappal előbb jött meg mint nem vártam, kevesebb vérzés volt, mint szokott, de majdnem rendesen megvolt, annyi hogy nem volt darabos.

Ma vagyok a ciklus 6.napján ma még gyenge barnázás van jelen...

Viszont reggel óta fáj a hasam köldöm alatt egészen körbe derekamnál is. Ha hason fekszem is fáj, háton is fáj, és fel vagyok puffadva. Csináltam egy tesztet (tudom kár volt) negatív lett.

Nagyon félek méhen kívüli terhességtől.

Ugye így kizárt?

Azt is bevállalom, ha lehülyéztek, de tényleg félek ettől.


2023. márc. 12. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Méhen kívüli terhességnél pozitív a teszt. Ha negatív a teszted, nem vagy terhes. Sem méhen belül, sem méhen kívül.
2023. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben a vakbélgyulladástól félnék.
2023. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyire fáj akkor menj orvoshoz, mert ha valóban vakbélgyulladás akkor az nem játék!


Nekem volt méhen kívüli terhességem, olyan szép két csíkos volt a tesztem, hogy szebb nem is lehetett volna, úgyhogy szerintem ettől nem kell félned. :/ jobbulást neked!

2023. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2023. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez inkább vakbél gyanús.
2023. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Késő estére elmúlt teljesen.

Szerencsére semmi vakbél tünet nem volt. Megnyomkodtam ott, ahol írta, nem fájt. Nem tudom mi volt, de vége szerencsére.

2023. márc. 13. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!