Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerülne a megtermekenyul...

Nem sikerülne a megtermekenyules így? Vagy inkább menjek el ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Januárban voltam nőgyógyászati vizsgálaton. Huvelygyulladassal.

Az orvos írt fel nekem huvely kúpot és krémet elhasznaltam. És megszunt a probléma azóta!

Viszont akkor adott nekem egy időpontot március 16.ra vagyis holnapra azt mondta csinal egy huvelyvaladek tenyesztest.

Szóval a helyzet az hogy tegnap előtt volt peteeresem és pont akkor voltunk együtt a párommal. És ha most sikerült teherbe esnem és elmegyek az orvoshoz lehet valami gond ?

Mert ugye a beagyazodas folyamat következne.

És ha megvizsgál vagy ír fel huvelykupot vagy antibiotikumot még akkor azt ugye nem lehetne szedni?



2023. márc. 15. 11:37
 1/5 Kíváncsipandalany válasza:
100%
Valószínűleg ha ír is fel gyógyszert vagy bármit annak oka van szóval .... De a beágyazodás alapból kb 6-7 nap ....és még így se biztos a terhesség
2023. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyúlkál a petevezetékedben, mi gond lenne a vizsgálattól? Viszont jelezd neki, hogy védekezés nélkül voltatok együtt, és akkor elmondja hogy legyen ha kell gyógyszer.
2023. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

De, menj el orvoshoz.

Nem, a vizsgálat semmit sem befolyásol.

Nem, a gyógyszerek sem, tekintve hogy még kanyarban sincs a terhesség, ráadásul a gyógyszerek 90%-a biztonsággal alkalmazható orvosi felügyelet mellett terhességben is.

2023. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem mész el és maradt a gyulladás kezeletlenül, na az okozhat problémát ha sikerült
2023. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira egyszerű: megmondod a nődokinak hogy babaprojektben vagytok. Még ha nem akarna újra gyógyszert felírni is pont ez az orvos, akinek mondanám esetleg javasol vitamint vagy bármit.:)
2023. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!