Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 3. -an volt meg...

Selime kérdése:

Szeptember 3. -an volt meg utoljara meg varom a hetföt aztan csinalok meg egy tesztet! Kicsit nagyobb lett A mellem! Meg lehet hogy a teszt azert nem mutatta ki mert nem az elsö vizeletböl csinaltam? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma csináltad a tesztet? Úgy értem szerdán? Mert akkor már kimutatja általában a nap bármely szakában, főleg ha tüneteket is érzel. Lehet, hogy a teszt azért nem mutatta ki, mert nem vagy terhes. Sok ilyenről olvasni itt, hogy éreznek ezt-azt, de baba sehol. 2-3 nap múlva próbáld meg ismét, ha addig nem jön meg, és ha az is negatív, akkor fogadd el, ne támaszkodj a tüneteidre.
2010. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne görsölj és képzelődj!

Ha a teszt nega akkor nega....hétfőn csinálj még egyet,de én nem reménykednék annyira a helyedben.Sajnálom.

2010. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!