Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájás? Valaki hasonló?

Ovulációs fájás? Valaki hasonló?

Figyelt kérdés
Két napja erősebb az első csík az ovulációs teszten. Ma már nagyon faj a derekam, és ma is nyilallgat a petefészkem, de folyás, nyák ma már nincsen. Valakinek hasonló? Sose volt ennyire intenzív a peteérésem.

2023. márc. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt és baba lett. Szorítok ! 🤞🏻
2023. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor jó reményekkel várom a következő 14 napot. Fél éve próbálkozunk már de még ennyire nem éreztem a peteérést soha.
2023. márc. 22. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd írj!
2023. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor volt ilyen, de amikor teherbeestem èppen nem figyeltem, mert azon voltam hogy na most elengedem magam...

De szerintem mindenképp jót jelent! Majd írj, szorítok én is :)

2023. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én minden hónapban megérzem az ovuláció idejét. Nagyon feszítő érzés van, mozdulni sem igazán bírok. Tojásfehérje folyás van, amikor előtte 1 nappal végeszakad. Van, amikor ovu napján is van.

Ez nem mérvadó.

2023. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én is minden hónapban erősen éreztem az ovulációt, volt hogy éjszaka is erre keltem. Mikor pozitív lett a tesztem csak az volt a gyanús hogy ovuláció után bő egy héttel vissza jött a tojásos nyák. Remélem segít neked a tapasztalatom, mi 2 évet vártunk.. Szorítok neked 🌞

2023. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget és a tapasztalatitokat 🤗 ma van az 1 dpo. Írni fogok, hogy hogy alakult.
2023. márc. 23. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Na mi újság van azóta?
2023. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze. De majd most 🤞🏻🤗
2023. ápr. 14. 07:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Szurkolok!!
2023. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!