Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Bővebben a...

Lehetek terhes? Bővebben a leírásban..

Figyelt kérdés

Február 15-én jött meg, február 21-én és 23-án voltam a párommal védekezés nélkül. A menstruációs naptár szerint március 3-tól voltam a termékeny időszakban. Ebben az időszakban NEM volt védekezés nélküli együttlét! A folyásom ami ovuláció idején van, ugyanúgy megtörtént most is, semmi változást nem észleltem. A ciklushossz alapján március 22-én kellett hogy megjöjjön, jelentkezett is valami, enyhe alhasi fájdalom pecsételő vérzéssel. Viszont ilyen még nem történt, eddig akármikor megjött, rendesen véreztem. De most már 1 napja tart ez a pecsételés, ami még az alsóneműig sem jut el. Ma (március 23-án, 1 hónappal az együttlét után) csináltam egy korai terhességi tesztet, ami nem a reggeli első vizeletből volt, és negatív!

Van esély arra hogy terhes vagyok? Vagy csak a hormonok zavarodtak meg, esetleg a stressz is közrejátszik?



2023. márc. 23. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Mikor volt az UTOLSÓ együttlét? Nem a 23-i, amikor nem védekeztetek, hanem utána, amikor igen. Attól számított 2 hétre már kell hogy mutassa a teszt ha terhes vagy, de ha aggódsz csinálj még egyet egy hét múlva, hogy megnyugodj.


Ha következő vérzésed sem a megszokott fordulj orvoshoz, de egyszer-egyszer előfordulhat a normálistól eltérő, erősebb, gyengébb, korai, késő stb. vérzés, akár stressztől is.

2023. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!