Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes később is tesztelni?

Érdemes később is tesztelni?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk. Általában 26 naposak a ciklusaim. A 26-27. napra azért mindig nem jön. De máig semmi. Mivel tegnap volt a 27. így bátorkodtam (igaz este) csinálni egy tesztet, ami negatív lett. Úgy voltam vele ha addig nem, akkor még ma reggel egyet, de az is negatív lett. Lehet még ebből pozitív a teszt, vagy valószínűleg megjön majd, csak kicsit késik?

2023. márc. 24. 08:29
 1/8 A kérdező kommentje:
26-27. napra azért mindig *MEGJÖN akart lenni
2023. márc. 24. 08:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csináltál? Predire mondják, hogy ha az negatív pár nappal azelőtt hogy megjön, akkor az negatív is marad. Nekem is ez a tapasztaltom vele.
2023. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ovuláció nincs kőbe vésve. Előbb is lehet, de később is. Én emiatt teszteltem a harmadik napon. Szépen erős pozitív volt már akkor. Érdemes lh tesztelned, hogy tudjad követni. Nekem pozitív lh teszt után a 17.dpon egy 10-es teszt nagyon erős pozitív lett. Lehet még baba belőle, de ha 2-3 nap múlva is negatív lesz, akkor valószínűleg hormon probléma miatt nem jön meg és nőgyógyászati - endokrinológiai kivizsgálás indokolt. Lehet ebben az esetben, hogy peteérésed sincsen.
2023. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
X-epil gyorsteszt a Pen verzió, amiből van kék meg rózsaszín
2023. márc. 24. 08:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig normálisan megjött, most késik először. Februárban voltam nőgyógyászatin, direkt babatervezés miatt, nincs semmi problémám.
2023. márc. 24. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Történt 3-5.napi, majd 21-23.napi ciklushoz kötött hormon labor 3 pontos cukorterheléssel, illetve véralvadási vizsgálatokkal együtt? Volt petevezeték átjárhatósági vizsgálat is? Pajzsmirigy funkciót néztek? Nem hiszem, hogy ezek megvoltak. Nem tudod kijelenteni, hogy minden rendben van.
2023. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne már mindenkinek rögtön hormonpanel meg átjárhatósági, ha valakinek normális 26-27 napos ciklusai vannak, és nem 40 éves?


Kérdező, nem vagyunk gépek, 1x-1x előfordulhat, hogy késik-hamarabb jön az ovuláció, ha nem jön meg pár nap múlva, érdemes tesztelni.

2023. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy rögtön ez kell, kérlek olvasd el és értelmezd újra, amit írtam!
2023. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!