Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki biztosan tudja, hogy...

Aki biztosan tudja, hogy ovuláció előtt 3-4 nappal törtenő együttlétből fogant a babája, annak milyen nemű lett?

Figyelt kérdés

Mi egy péntek éjjel voltunk együtt utoljára és következő kedden volt az ovulációm-ez biztos!

Eddig így sosem sikerült, nem is reménykedtem ebben a hónapban, nagyon meglepett a pozitív teszt :)

Jelenleg a 8. Hétben járok, és eddig minden renben!!!


Sajnos már volt 2 vetélésem, úgyhogy nem bízom el magam, ebből egyet kellett mütéttel befejezni, a másik magától elment..szóval igazàból mindegy is hogy milyen nemü, mert már nagyon régóta várunk rá.

De ha a sok rossz után mégis egy egészséges kislány lenne, mert ilyeneket olvastam, akkor minden vágyam teljesülne. 🫣

Ezért kérdezem igazából.


2023. márc. 25. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Ovu előtt 3-4 nappal lány lett
Ovu előtt 3-4 nappal fiú lett
Nem tudom mikor volt az ovulációm
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve megdőlt ez a hiedelem, hiszen a petesejt is “válogat” a spermiumok közül, nem az első nyer alapon történik. Nem baj, ha vágysz az egyik nemre, de ne görcsölj rá, mert hidd el nem ez számít. Azért szurkolok :)
2023. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 nappal voltunk együtt az ovuláció előtt ugyan, de kislány lett. Azok a spermiumok, amelyek az xx kromoszómával rendelkeznek, lassabbak, de szívósabbak. Tovább eléldegélnek. Én nagyon kislányt szerettem volna. Mindig úgy képzeltem el, hogy nekem lányom lesz. Most, hogy ez befolyásolta e vagy sem, nem tudom. De érdekes, hogy gyerekként kislányról álmodtam és kislányunk lett.
2023. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én fiús anyukaként tudtam elképzelni magam és két lányunk van. Ma már elképzelni sem tudom máshogy!

A nem zömében a férfin múlik, semmi köze ahhoz, hogy mikor voltatok együtt.

2023. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislány lett végül?
2023. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, nagyon úgy tűnik hogy kislány lesz! :) november elejére varható az érkezése.
2023. júl. 22. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
De szuper! Gratulálok!
2023. júl. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!