Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy mégis terhes...

Lehet hogy mégis terhes vagyok? Van még remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 napja késik a menszeszem.

Délután elrohantam venni patikába egy tesztet.

Megcsinaltam és hát negativ.

Csalódtam megint , nagyon szomorú lettem. Le dőltem aludni és a tesztet ott hagytam a mosdóba . Eltelt 2ora ott lett rajta egy második halvanyka csík. Még ilyen nem történt velem azért kérdezem hogy ez lehet még valami?

Vagy ez amolyan száradási csíknak nevezik?



2023. márc. 27. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Időn túl (általaban kb 10perc) felejtsd el a tesztet. Ha addig nem jön ki rajta semmi, akkor negatív
2023. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!😔
2023. márc. 27. 18:54
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Megmutatod kérlek?
2023. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell mutogatni, időn túli eredmény nem számít.

Késésnél terhesség esetén délutáni pisiből is pozitív lett volna időn belül, ha terhes lenne. De sajnos nem az.

2023. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az számít, ami időn belül jön elő. Utána akármi rászáradhat, levegővel tartósan érintkezve fals eredményt mutathat stb.

Egy nap késés meg nem is késés gyakorlatilag, ez még azokkal is előfordulhat, akiknek tűpontos a ciklusuk.

2023. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bogica0616 ***** válasza:
26%
Amíg nem jön meg lehet baba. Tesztet csinálj 2 nap múlva. Egyébként x épült csináltam 7 évvel ezelőtt. 3 percig álltam és néztem semmit nem láttam rajta, ki is dobtam rögtön. Fél óra múlva vettem észre a második csíkot. De elég erős volt és színes. Most épp fürdik a Nagylány;)
2023. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mutatok nektek olyan száradási csíkot hogy 10ből 10en mondanátok hogy pozitív és 3 percen belül jelent meg...

Van egy használati utasítás, amin le van írva h az eredmény meddig leolvasható. Nem őrizgetünk és nézegetünk tesztet 2óra múlva. Tudom h a remény hal meg utoljára, de attól hogy próbálod átverni saját magad még nem leszel terhes.

2023. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 2 nap múlva se jön meg, végezz újabb tesztet. Ha negatív, ha extrém halvány, mindegy, ezt kell csinálni. Kicsi az esélye az élő terhességnek, hacsak nem ingadozó a ciklushosszod, esetleg ha nagyon ócska volt a teszt.
2023. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Januárban volt egy vetelesem

Akkor a nemvart napján negativ volt. Aztán 4nap múlva pozitiv

2023. márc. 27. 21:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert valószínű késői peteérésed volt. Én 5 éve a fiamnál a menstruáció késése után 2héttel (gondoltam 6 hetesen) menten dokihoz, az ultrahangon kiderült hogy 7hét 5 napnál járok. Rendszeres a ciklusom, de mivel eleve is 3-4napos gyenge menstruációm van semmi különbséget nem vettem észre. Attól hogy egyszer ez történt nem álltatom magam minden hónapban amikor megjön, hogy jajj lehet mégis terhes vagyok, mert ez csak önbecsapás.

Tudom hogy nehéz, én novemberbe vetéltem el. Mi is nagyon vágyunk a babára, pedig nekünk még nehezebb mivel párom külföldön dolgozik, így alig tudunk jókor együtt lenni. De hidd el azzal h tesztelgetsz nem leszel előrébb. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg. Késés után akármilyen nehéz várni kell egy hetet és úgy az eredmény már biztos lesz.

2023. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!