Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik, viszont a...

Két napja késik, viszont a tesztjeim negatívak. 2 clearblue tesztet csináltam. Szerintetek még reménykedjek?

Figyelt kérdés
Annyit vettem észre, hogy a melleim érzékenyek lettek ( eddig nem voltak) és ilyen vizesebb fehéres ragadós folyásom van. Volt valaki hasonló helyzetben?

2023. márc. 28. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Következő hónapban sikerülhet!
2023. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos már ilyenkor kikellene mutatnia..valószínű nem vagy terhes
2023. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne.
2023. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Rendszeres a ciklusod? Követted valahogy az ovudat?

2023. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen rendszeres, nem követtem, de minden másnap együtt voltunk.

Ezért gondoltam, hogy lehet valami. Ha most nem, maximum később, nem jó ha ráfeszül az ember.

2023. márc. 28. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett?
2023. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, teszteltem egy pozitívat utána, de sajnos megjött utána. Nagyon nagy görcsökkel és darabos menstruációval. De most voltam dokinál, kiürült szépen és a múlt héten volt még egy peteérés. Mondta, hogy nem kell várni mert ugye nem maradt bent semmi szerencsére. De senkinek nem kívánom azt a fájdalmat, összehúzódások még a hüvelyben is. Kegyetlen volt.
2023. máj. 5. 02:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön 🤗 régóta próbálkoztok? Mi 9

hónapja.. szerintem most sem sikerült.. nagyon rá vagyok feszülve… nem tudom hogyan lehet ezt egy kicsit elengedni…

2023. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!