Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 évig szedtem fogamzásgátló tablettát. Február 21-én hagytam abba. Ezt követően csak megvonásos vérzésem volt (tehát nem a rendes). Párommal többször éltünk nemi életet pl.:

a peteérésemkor illetve akörül. Most 3 napja késik a menstruációm (ami még a tabletta abbahagyása óta nem jelentkezett "rendesen", csak a naptár szerint kellene most jönnie). A mellembimbóm iszonyatosan fáj, ha hozzáér a ruha, megőrülök... nagyon puffadok és olyan érzésem van mintha a méhem "bugyborékolna". Csináltam előző nap egy tesztet, de negatív lett. Esetleg várjak egy új teszttel, vagy ez csak a fogamzásgátló elhagyásának a tünete lehet? Köszönöm a válaszokat.



2023. márc. 28. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges terhességi tünet

Szurkolok hogy összejöjjön a baba❤️

2023. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbófajdalom eléggé terhes tünet, de ha már tünet van, akkor azt a hcg okozza, amit a tesztnek is ki kellene mutatnia. Szóval akkor mégsem valószínű. Mivel elvileg most jön meg először rendes menstruáció, nem csak megvonásos vérzés készül, ez pms is lehet, nagyon egyformák a tünetei a terhességgel.
2023. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ma reggel teszteltem és negatív lett 😞. Valószínű akkor, hogy csak a mensim közeleg. Nem baj, nem adjuk fel😊
2023. márc. 29. 07:29
 4/12 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy már 11 napja késik. Semmi jelét nem mutatja, hogy jelentkezne a mensim... Szerintetek el kellene menjek orvoshoz, vagy várjak még vele?
2023. ápr. 4. 22:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet es ha az is negatív akkor még nem ált helyre a hormonrendszered
2023. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nah mi lett?
2023. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett az is 😞 Azóta a mensi még nem jelentkezett. Most 14 napja késik...
2023. ápr. 8. 17:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel jelentkezett a mensi.. szupi kis láz meg fejfájás kíséretében. Remélem most már helyre áll a hormonháztartásom és hamarosan összejön a baba. :)
2023. ápr. 9. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Szurkolok
2023. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! Azóta megfogant a kis baby. Kiderült, hogy nem 28 hanem 32 naposak a ciklusaim (a gyógyszer szedése alatt volt 28, de mivel régóta szedtem így már elfelejtettem, hogy előtte mennyi volt) így tehát az ovulációm is kitolódott. De július közepe fele megfogant, most fogok menni az első ultrahangra augusztus 14-én. Már alig várom, nagyon izgatott vagyok!
2023. aug. 3. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!