Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

5 napja késik a menstruációm.

Mensi kimaradása után 2 nappal és tegnap reggel teszteltem, negatív lett. Mikor megkellett volna jönnie akkor mensi szerű görcseim voltak és azóta is tart. Nem mondom hogy nagyon de érzem, mintha mindjárt megjönne de semmi. Fehér krémes folyásom van, és az az érdekes, hogy minden mensi előtt fájnak a melleim most egyáltalán nem. Mintha azt érezném, hogy nem is fog megjönni. Kedden megyek orvoshoz ha addig nem jön meg. Lehet olyan, hogy negatív a teszt és mégis baba van?


2023. márc. 31. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2023. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon ritka ha a teszt nem mutatja ki,esetleg lehetséges hogy később volt peteérésed?Mert ugye akkor csuszhat a mensid is.
2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a teszt nem mutatja ki 14nappal az ovuláció után akkor nem hiszem hogy terhes lennél.Ezer meg egy ok miatt késhet csak sokan úgy vannak vele ha késik akkor az már terhesség.3hetet késett legutobb a menzeszem..legutobb egy évet kimaradt állitólag a stressz miatt..
2023. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!