Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PMS vagy terhes lehetek?

PMS vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal mindig óvszerrel védekezünk, ami sosem szakadt ki (ellenőrizzük). Egyetlen egyszer fordult elő az, hogy az ovulációm során a hímvesszője a hüvelybemenethez ért, de nyilván nem hatolt be, és nem volt rajta ondó sem. Ez 02.24-én volt. ezután a menzeszem időben, de furcsán érkezett, barnáztam, és vég nagyon gyenge volt, nem éreztem egy tünetet sem (nem lehet a beágyazódási vérzés, mert ez a szextől számított 18. napon történt).

Nagyon aggódós vagyok, most egy hete feszül a mellem, és görcsölget/fájogat a hasam, hátam, ma kéne megjönnie.

Lehetséges így teherbe esni?

A rosszindulatot mellőzzük, kérlek



2023. ápr. 13. 03:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szakad ki a gumi akkor nem eshettel teherbe

A stressz meg a szorongas h megjon e azert keshet

2023. ápr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pms, nem vagy terhes, nyugi. Azóta már meg is jött egyszer, illetve most is meg fog, a stressz miatt késhet.
2023. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!