Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Piros pöttyök a wc papíron...

Piros pöttyök a wc papíron beágyazódás lehet menszesz előtt másfél héttel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövőhéten szerdán kellene megjönnie.

Kb. 5 napja volt az ovulációm.

Tegnap este 3 pici piros vér pötty volt a bugyimon és erős fehér folyás, ma délután meg a wc papíron volt pár pici piros pötty. A folyás elmúlt.

Ilyet még sose tapasztaltam.

Nem merek előre bizakodni.


Volt valaki hasonló helyzetben?



2023. ápr. 17. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy az ovuláció időpontjában? 5 nap alatt nem megy végbe a beágyazódás, inkább arra tippelnék hogy most lehet ovud.
2023. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Piros nem valószínű. Ha beágyazódastól volna, az inkább barna lenne, mert az annyira kevés, hogy mire kiér, megalvad. De sokkal ritkább ez a jelenség, mint ahogy itt a gyakorin tűnik.
2023. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, akkor még ennyire se élem bele magam. Köszi nektek!
2023. ápr. 17. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az ovulacio után 9 nappal tapasztaltam, azt hittem, megjött hamarabb, rendes piros foltok, fél napig tartott.

Következő héten pozitív teszt, azóta is minden rendben. :)

2023. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz.:)
2023. ápr. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!