Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap teszteltem sajnos...

Vasárnap teszteltem sajnos negatív lett bár lehet korai volt, mert később volt ovulációm. Hétfőn zuhanyzás közben éreztem, hogy bimbóm megduzzadt egy kicsit és nagyon érzékeny szinte fáj hogyha hozzá érek. Lehet baba miatt?

Figyelt kérdés

Negatív teszt után úgy voltam vele, hogy akkor ez a hónap nem sikerült majd a következő hónap talán.

Olyan fura érzés ilyet még nem tapasztaltam és reggel is figyeltem és nem olyan mint máskor.



2023. ápr. 18. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha negatív a teszted, honnan lennél terhes?!

Digyelgeted magad. Oké. És robot vagy, hogy minden hónapba ugyan azt produkálja a tested?

2023. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit úgy látom, nem gondolkodsz, pedig leírtál mindent.

Bimbó érzékenység (ha bármilyen tünetet a terhesség okoz, akkor a teszt pozitív kell legyen, mert a hcg és a progi emelkedése együtt okozza a tünetet) Tehát nem terhes tünet.


Később volt ovud -> ezt miből tudod? (lh teszt?), ha igen, akkor minek teszteltél túl korán? 13. dpo-n negatív predictor early teszt 100% nincs baba.


Szóval, a kérdés, mivel teszteltél és hanyadik dpo-n?

Ha túl korán teszteltél, akkro is egyértelmű a válasz, hogy igen, még lehet akár baba is, csak korai volt a teszt.

A bimbó érzékenység, viszont nem terhes tünet, pms tünet. Akkor is, ha két nap múlva pozit tesztelsz.


Sok sikert és gondold végig mindig, mert csupán logikus gondolkodás is elvezet a válaszhoz :)

2023. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a nőgyógyászati szakkönyvek mind írnak a zuhanyzás közbeni bimbóduzzadásról mint a terhesség kétséget kizáró bizonyítékáról.


Ne haragudj, de csak áltatod magad.

Tesztelsz egy negatívat, aztán jössz a késői ovu elmélettel meg a bimbóduztadással. Mert ugye a mellbimbó amúgy tipikusan az a testrész, ami ugye nem reagál a környezeti hőmérsékleti és mechanikai ingerekre... Lazíts kicsit, be fogsz kattanni.

2023. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!