Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok melyik a legjobb...

Mit gondoltok melyik a legjobb ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tapasztalatok alapján melyik ovulációs tesztet (és ha úgy van akkor terhességi tesztet) tudjátok ajánlani. A david tesztekben gondolkodom amiben van HCG és LH teszt is. viszont azt nézem, hogy elég olcsó a többihez képest. Először vágnék bele az LH tesztelésbe. 6 hete volt 10 hetes vetélésem/ műtétem. És szeretnénk újra próbálkozni. A clear blue teszt tudom nagyon jó, de egy darab van benne és ha pont nem azon a napon tesztelek akkor kidobtam rá a pénzt... Köszi ha segítesz.

2023. ápr. 21. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Cb lh tesztben 10 darab van az bőve elég akár 2 hónapra os.

Facelle ami szerintem még jó!david tedztek felejtősek

2023. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a DM-ben kapható Pepino vált be. Előtte rendeltem olcsóbban internetről, de minden nap pozitív volt. Ez a pepino nagyon jó. Akkor lett pozitív amikor kellett. Itt mocorog a pocakomban az eredménye 🥰
2023. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban használtam első alkalommal LH tesztet. David tesztet vettem. Nincs összehasonlítási alapom, de szerintem teljesen jó volt. Aznap lett pozitív amikor naptár szerint is esedékes volt.

Mivel első alkalom volt a teszt meg olcsó a 6. naptól használtam.

2023. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok 😘
2023. ápr. 21. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a david teszt évek óta szuperül bevált. Olcsó, de ha megtalálod a megfelelő érzékenységűt akkor teljesen jól mutatja.


A drogériásak is jók, de nagyon drágák pláne egy össze vissza ciklusnál ahol akár 10-15 darab is elfogy egy ciklusban. Ha szinte fix hosszúak a ciklusaid, akkor nyugodtan vegyél facellet vagy cb-t. Ha nem fixek akkor inkább vegyél kétféle davidet és tesztelj egyszere és akkor egy ciklusban rájössz neked mi az ami megfelelő.


Nekem pl csak a 20as érzékenységű mutatja jól. A 25-ös soha nem lett pozi, a 15-ös meg 5 napig annak látszott.

2023. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végül kipróbáltam a David ovulációs teszteket. Nagyon jól mutatják amit kell ☺️🙏
2023. máj. 20. 06:25
 7/11 anonim ***** válasza:

5# vagyok


Örülök, ha bevált :)

Olcsó és jó.

Mielőbbi sikert nektek :)

2023. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen ☺️🙏🥰
2023. máj. 22. 17:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül gondoltam megosztom veletek mi van azóta. Május 20-án szép pozitív volt az lh tezstem, majd június 2-án lett egy szép pozitív tesztem is🙏 azóta 21 hetes és 2 napos vagyok a kislányunkkal❤️
2023. okt. 1. 22:37
 10/11 A kérdező kommentje:

* június 2-án lett egy szép pozitív terhességi tesztem is.

Késő este nehéz írni, szóval javítok🤣

2023. okt. 1. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!