Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe esnek a menstuacio...

Ha teherbe esnek a menstuacio elott 2-3 nappal ugyanugy megjonne?

Figyelt kérdés

pontosabban:

kb 2-3 nap mulva kellene megjojjon a menstuaciom viszont elotte ha teherbe esnek ugyanugy megjonne a havi verzesem?



2023. ápr. 24. 02:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%

Az esetek tobbsegeben igen

Vagy megjon de hamar elmulik

Vagy keves jon


Nekem regen igy volt

Meg abban a honapban megjott de kovetkezoben mar nem

2023. ápr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Ha teherbe esel, akkor nem fog megjönni.
2023. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
menstruáció előtt 2-3 nappal nem lehet teherbe esni. peteérés menzesztől visszaszámolva 12-16 nappal előbb van, és ez fix.
2023. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem, Nekem nem jött meg, 2. Gyerköcömmel pont így estem teherbe és ez 100%. Nem csak középidőben van peteérés kedves utolsó.
2023. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem középidőnen fogant a gyerek, peteérés bármikor lehet. És igen, ha akkor esel teherbe valszeg megjön, mivel még be sem ágyazódik addigra, tehát a menzesz folyamata végig fog már menni.
2023. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%

Igen az 5s nek igaza van..

Sokan azt hiszik hogy ha nem jön meg csak akkor terhesek..pedig nem..

De akkor hogy lehet ha késik a mensesem már 5 6 hetes vagyok? :D

Úgy hogy mire kismama leszel már 1 mensesen általában túl vagy

2023. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Most jól értem, hogy azt mondjátok, hogy 2-3 napos a luteális fázis, és így sikerül teherbeesni? Nekem az orvosom azt mondta, hogy már a 11 nap is kevés ehhez. Azt tudom, hogy nem csak középidőben lehet peteérés, na de 2 napos luteális fázissal hogyan? Mibe ágyazódik be, ha a méhnyálkahártyának 2 napja van megvastagodni? Vagy mire leér a 7. napon pont a menzesz vége van, szintén nincs méhnyálkahártya. Bocsi az értetlenkedésért.
2023. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

Én nem vagyok orvos ,de tuti hogy a családunkba kb 3 nőnél is így volt a teherbeesés...

Amikor esély se volt rá :)

2023. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
6 az ugy lehet kerlek,hogy a terhesseget az utolso mensi elso napjatol szamoljak...hiaba van az utolso mensitol szamolva ket het mulva peteeres,utana beagyazodas,akkor sem onnan fogjak szamolni a terhesseget...tehat amikor beagyazodas van,te mar akkor terhesnek szamitasz.
2023. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Csak azt tudom,hogy a 3 gyerekemből csak az egyik fogant középidőben, rendszeres,pontos ciklusaim vannak, mégis a 2 kisebb két héttel később fogant, a 2. Ahogy írtam biztos hogy 3 nappal a mensim előtt, mert a Párom nem volt itthon előtte 2 hétig, és csak akkor voltunk együtt.
2023. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!