Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil 25-ös teszt halvány...

X epil 25-ös teszt halvány pozitív, facelle 10-es negatív, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Az x epil teszt a 10. dpo-n halvány pozitív lett (nem száradási csíkos), facelle még aznap délután és másnap reggel is negatív. Nem értem, mert elvileg a facelle az érzékenyebb. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

2023. ápr. 24. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Képed van az x epilről?
2023. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az van, hogy nem volt pozitív az x-epil csak láttál rajta valamit. A facelle sokkal érzekenyebb és amúgy is megbízhatóbb. Nekem is pl a facelle mutatta hamarabb az x-epil meg nehezen akart pozi lenni.


Ilyen esetbeb a legtöbbször csak a tesztelő véli látni a csíkot.

2023. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem negatív tapasztalatom van a facelle tesztről. A 25-ös clearblue erősebb volt mint a 10es facelle. A predictor már egyforma a kontrollal, a facelle még mindig halványabb.
2023. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam úgy hogy a predi látható volt, x epilen 5 perc után derengett, facelle meg negatív
2023. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
x-epil nekem már volt száradási csíkos... Viszont a Facelle tesztről mostanában sok rosszat mondanak. Ismételj egy Predictor-ral.
2023. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet hogy mostanában a xepil kb.mindenkinek halvány pozitív aki a csapat alá teszi, annak is.
2023. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Képet most nem tudok feltölteni, sajnos.

Igen, én is sok jót olvastam a facelle tesztekről, ezért is vettem azt az x epil után.Holnap/holnap utánra nem várom, ha késik csinálok újat, aztán meglátjuk.

2023. ápr. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!