Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » állandóan azt álmodom hogy...

állandóan azt álmodom hogy terhes vagyok. Hol dagad a cicim, hol két csíkos a tesztem stbstb. Miért?

Figyelt kérdés
kb 1,5 éve próbálkozunk babával, de már lassan azt hiszem nem is akarom. nem értem az összefüggést
2010. okt. 9. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudat alatt talán mégis akarod, mindennél jobban, hiszen az álmok a tudatalattidról szólnak.
2010. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
LEHET...
2010. okt. 9. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy beteljesito alomnak hivjak az ilyen almokat. Remelem valosagga valik neked is!...ES MIERT IS NE?!
2010. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia én is így vagyok vele :(

nővérem 8. hóba lépett, sógornőm a 4.-et töltötte. én meg 2 éve hiába várom. először olyan jó érzés amikor hívnak vásárolni a picire, de aztán mindig elkap valami fura érzés, miután azon kapom magam, hogy úgy válogatok, mint ha nekem lenne...

nem baj a mi időnk is eljön amikor úgy gondolja a kis angyalka...

2010. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem már van egy 2 éves fiam, aki rögtön jött... most meg ez a várakozás... és néha azt hiszem hogy nem is akarom igazán azért nem jön... és tényleg... azt sem tudom hogy miért is akarom... hát nem egyszerű...
2010. okt. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!