Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja kesik, ugye nem...

4 napja kesik, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm van feher folyasom es ahogy megkellett volna jonnie elotte 3 nappal tojasfeherjes valadekom volt azota pedig feher folyasom van, parommal ovszerrel vekeztunk es ebben a honapban egyszer voltunk ugy egyutt es pont ovu elott 2 nappal, ugye nem lehetek terhes? Eddig nem volt semmi tunetem de lehet azert merg rastresszelsk nagyon?

2023. ápr. 27. 07:16
 1/8 hungarikum_202 válasza:
83%

"parommal ovszerrel vekeztunk es ebben a honapban egyszer voltunk ugy egyutt es pont ovu elott 2 nappal"

Na, akkor ennek fuss neki még egyszer.

2023. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ellenőriztétek az aktus után az óvszert, hogy nem szakadt-e ki? Sajnos megeshet, hogy van rajta egy kis sérülés, ezért érdemes utaná vizet engedni bele. Ovuláció környékén pedig még inkább oda kell figyelni. Én vennék egy tesztet.
2023. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
76%
Vegyél egy tesztet. Aktus után mindig vizet kell engedni az óvszerbe, hogy nem-e szakadt véletlen ki. Ha kiszakadt, akkor esemény utáni tabletta minél hamarabb.
2023. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ellenoriztuk.De meg varok egy kicsit es tesztelek.
2023. ápr. 27. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tojásfehérkés folyásod van akkor elcsúszott az ovud és most ovuláltál ezért nem jön meg.Vagy azért nem mert rástresszelsz.


"párommal két nappal ovu elött voltunk együtt"


Egyébként honnan veszed h akkor ovuláltál biztosra? Teszteltél vagy naptár alapján nézed mikor van ovud? Csak szólok nem vagyunk robotok és nem a naptár szerint működünk.

2023. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Naptar szerint neztem de ma teszteltem 2x es mind a ketto negatív lett.
2023. ápr. 28. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol nem nagyon szabad a naptárra hivatkozni.ciklus hanyadik napjára mutatta a naptárad az ovud? Akkor biztos nem vagy terhes.Szimplán késik...
2023. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor ovuláltál( 3 nappal az állitolagos várt menszid elött ) most vagy 4 napos késéssel a várt menszid után ergo 7 napja ovuláltál minimum egy hét és megjön szerintem..Az ovud elcsúszott amit egy naptár nem tud bekalkulálni, nem vagyunk robotok.Írj mindenképp ha megjön.
2023. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!