Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez miért van? Esé...

Szerintetek ez miért van? Esélyes hogy megmarad?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a ciklus 27.napom. Az x-epil halvány pozitív a predictor erős pozitív. Ma caináltam faccelle tesztet erős pozitív. Az x-epil nagyon halvány.

2023. ápr. 28. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért van, mert a predictor meg a facelle 10es érzékenységű, az x-epil 25-ös, és neked meg még nem késik a menstruációd sem. Hogy megmarad-e a terhesség, azt ilyenkor még csak a jóisten tudja. Remélhetőleg megmarad. Pont ugyanannyi esély van rá, mintha csak 2 nappal később teszteltél volna, mikor már az x-epil is erősebb lehet.
2023. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Az x-epil nekem is nagyon halvány volt, még több napos késésnél is. Elmentem HCG vérvételre, 1200 felett volt kicsivel az érték, de az X-epil teszten a tesztvonal fele olyan erős volt, mint a kontroll.
2023. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Az x-epil egy vacak teszt. Valószínűleg minden rendben van. :)
2023. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatásokat! 26 naposak a ciklusaim. Csak azért csináltam tesztet ilyen korán mert vasárnap este barnás folyasom volt. Azt hittem megjött. De csak 1 csepp volt. És ma sem jött meg.
2023. ápr. 28. 13:46
 5/18 NTBS ***** válasza:
85%
Van esélye, hogy megmaradjon. Szurkolok neked.
2023. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Februárban volt egy vetélésem. De akkor a nem várt menstruáció napjától amíg el nem ment nagyon rosszul voltam. Most semmit nem érzek és ez is zavar.
2023. ápr. 28. 14:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az x-epil halványságával én nem foglalkoznék a helyedben, a barnás folyással viszont igen.

Progeszteronpótlást kapsz?

Az előző terhességgel kiderült, hogy mi lehetett a probléma?

2023. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Az első terhességemmel nagyon fáradt voltam és azt az első perctől megèreztem. Sajnos missed ab lett a vége.asodik terhességemnèl csak az tűnt fel hogy késett majdnem 1 hete. Amikor teszteltem pozitív lett és fura volt mert semmit sem éreztem de ő velünk maradt és itt szuszog mellettem. Szorítok és halkan megjegyzem hogy boldog babavárást kívánok. Írj ha már voltál orvosnál.
2023. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem derült ki miért lett vége az előző terhességnek.Igazbnem magánorvodnál voltam. Nem szedek progeszteront .S barnázás pár csepp volt. Az előző terhességnél nem múlt el hanem folyamatosan volt a 32. ciklusnap után pár napig ilyen volt de megjött végül. Igaz az előtte való terhességemből egy kisfiú született. Ugyanígy kezdődött mint most. Ő már 11 éves.
2023. ápr. 29. 06:45
 10/18 A kérdező kommentje:
Ma vagyok pont 5 hetes. Már kezdek megnyugodni. Az x epil teszt ma reggel pont olyan erős a teszt csík mint a kontroll.
2023. máj. 7. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!