Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hétvégén keresztül rendszeresen együtt voltunk védekeztünk viszont az elején nem értettünk a dolgokhoz. Ezért volt amikor a gumi lecsúszott legalábbis amikor kivette belőle hozzá ragadt a puncimhoz. És nem tudom melyik része. De régebbi gumikat használtunk amiket régebben vásárolt. Azt nem figyeltük annyira, hogy a gumi nem e szakadt ki. Gondoltuk, hogy kisebb helyen kiszakadhatott. Azt sajnos megcsináltam, hogy miután ki vertem neki én betettem magamnak az újam. De nem észleltem, hogy az újamra ment volna a spermájából. És nem élvezett még belém és igazán nagy egyszer sikerült fentre tennie amikor jó nagy lett. Bár olvastam olyat, hogy az elválladéktól is teherbe lehet esni amit ő nem észlel. A problémám pedig ezzel az, hogy 5 napja szeretkeztünk. Tegnap elkezdett fájni mikor pisilek. Fáradtabb vagyok bár előtte egy nappal a korházból jöttem ki agyrázkódás miatt ahol nem igazán tudtam aludni. És ugyan hízok de egy kis zsír réteg ment a hasamra. Pedig oda nem szoktam hízni nem sokára elérem azt a súlyt ahol majdnem ekkora szokott lenni a hasam. De most olyan fura, most mintha keményebb lenne vagy nem tudom. Holnap veszünk egy tesztet meg keresünk fogamzásgátló tablettát valahol. De láttam már olyan tesztet akinek látszódott mindkettő csík nem túl vastagon de látszódott utána mégsem lett terhes. Nem akarunk gyereket, középiskolások vagyunk. De abortuszt sem szeretnék. Mert az eléggé kín és szenvedés.

2023. ápr. 28. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem vagy terhes, hanem állapotos vagy. Egy kis élet fejlődik a pocakodban.
2023. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Mikor kell megjönnie? Ha legalább 2-3 napot késik, akkor érdemes tesztelni. Fogamzásgátlót nőgyógyász tud írni. A hormonmentes fogamzásgátló mint pl pharmatex sokkal nagyobb kockázatot jelent mint az óvszer.


Szóval, ha mostanában várod a menstruációt, akkor azt is érezheted,de tehes tüneteid még nem igen lehetnek.

2023. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Illetve, ha fáj a pisilés, azt fertőzés okozza. Sok folyadék, hogy átmosd a hugyutakat, ha rosszabbodna, akkor orvos ír rá valamit.
2023. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem, de legyetek már jobban észnél. A dugás bezzeg megy.
2023. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Múlt hét pénteken volt szex és szombaton pont akkor menstruáltam mindkettő nap és szombat este múlt el. A fertőzés még mindig sokkal jobb mint a terhesség de miért lennék fertőzött. Kézmosás után újjazot. Először arra is gyanakodtam, hogy nem e felsértett valamit mert eléggé erősen csinálta amire én kértem meg. De pont így 4 nappal utána jelentkezik ez?
2023. ápr. 28. 19:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább felfázás, a tünetek alapján, amit írtál.

Terhességre semmiképp nem gyanakodnék.

Fogamzásgátlót csak az orvos tud neked felírni, kivizsgálás után (legjobb ha vérvételt is csináltat, mert nem minden fajtát szabad mindenkinek, nekem pl trombózis hajlam miatt semmilyet sem szabad, veszélyes lenne)

2023. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor várd meg a következő menstruációdat. Hólyaghurut bármitől kialakulhat. Például ha "koszos" kézzel összefogdosod a wc papírt. Vagy előtted valaki összefogdossa.

Kórházban esetleg nem voltál Wc-n?

2023. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Múlt hét pénteken volt szex és szombaton pont akkor menstruáltam mindkettő nap és szombat este múlt el." Ezt estleg értelmesen is le tudnád írni? Tehát 1 hete dugtál, miközben menstruáltál és terhességi tüneteid vannak?🤔

Pénteken dugtál és 2 napig volt meg, ami szombaton múlt el? Mi van? Egy szót se értek. Menstruáció alatt mindenesetre könnyebb fertőzést összeszedni, mint teherbe esni, de azért ne kísérletezzetek. Lehetőleg ne is szexeljetek, amíg át nem néztétek a bioszt és meg nem tanultatok gumit használni, mert a leírtak szerint gőzötök sincs egyikről se. 6 napos "terhesen" meg nincsenek tünetek, pláne nem terhes has.

2023. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Isten nem adott elég észt az emberek többségének a szexhez...
2023. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Natehát.


Ha a 8-assal egyetértve jól értem, amit hadoválsz, akkor a menstruációd utolsó napjaiban, múlt héten pénteken és szombaton szexeltél? Ha ez így van, akkor minimimális az esélye, hogy teherbe estél, és semmiképpen nem attól hízol, de a kérdéseid alapján nagyon-nagyon nem tudsz semmit sem a szexről, sem a fogamzásgátlásról, sem a saját tested működéséről, szóval:


1) Mikor szexeltetek utoljára? Ha eltelt 14 nap az utolsó szextől akkor csinálj terhességi tesztet.


2) Hormonális fogamzásgátlót nőgyógyász írhat fel, nem olcsó és nem a legjobb a fejlődő hormonrendszerednek + a nemi betegségek ellen nem véd, tehát óvszer mindenképpen kellene pluszban.


3) Én azt javaslom, vegyetek új óvszert és óvatosan csináljátok a felhelyezést, lehúzást - nézzetek meg pár oktatóvideót ha másképp nem megy. Amikor kihúzza a barátod a farkát, akkor az óvszernek meg kell fogni a hüvelyedből kilógó végét a farka tövénél (kulcsolja körbe a mutató és hüvelykujjával, úgy tartsa rajta a farkán) és úgy kihúzni, óvatosan, hogy ne maradjon benned, utána levenni a farkáról, bekötni a végét és kidobni. Ha te vagy ő kiverte a farkát akkor töröljétek meg a kezeteket, mielőtt a hüvelyedbe nyúltok, bár az ondósejtek levegőn gyorsan elpusztulnak (kb. mire megszárad az ondó).


Ha elég felnőtt vagy hozzá, hogy szexelj, akkor legyél elég felnőtt ahhoz is, hogy olvass a neten a menstruációs ciklusról, teherbeesésről, pete- és ondósejt működéséről, védekezésről!


Illetve igen, ha pisiléskor fáj az húgyúti fertőzés, amit a koszos kezetekkel/nemi szervetekkel okoztatok, tessék a szex előtt és után is megmosakodni. Igyál sok folyadékot, ha szerencséd van kimossa a sok pisilés a fertőzést okozó baktériumokat, de ha nem javul, akkor háziorvoshoz kell menni, ír fel antibiotikumot.

2023. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!