Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már köztetek olyan...

Volt már köztetek olyan akinek pár nap késés után pozitív lett a tesztje?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb ember tisztában van vele, hogy tesztelni pár nap késés után célszerű, úgyhogy nyilván.
2023. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában már aznap pozitív amikor meg kellene jönnie.
2023. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most kaptam két totál különböző választ 🙂
2023. máj. 1. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket nap keses utan volt pozi a fiammal,lanyommal is talan 3 nap keses utan.(nem is teszteltem hamarabb csak a nemvart utan)
2023. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek a késés napján már pozitívak a mai tesztek. Vannak kivételek, de ha már pár nappal túl vagy a késésen, akkor kb biztos, hogy valós eredményt fogsz kapni.
2023. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma volt a nem várt nap,és nem jött meg ezért teszteltem ,digitális tesztel. De negatív lett sajnos.
2023. máj. 1. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódástól függ kinek mikor pozi. Ciklusok is emberenként eltérő. Nekem 3 gyerekem van, mégis teljesen más időben lettek pozitívak a tesztjeim, pedig ugyanaz a nő 😅
2023. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az esedékes menstruáció napján már pozitív lett (predictor early), de ha már 1-2 napot késik, akkor egy érzékeny teszt szinte biztosan kimutatja.
2023. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!