Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy száradási csík?

Milton56787543 kérdése:

Pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés
5 hcg-s extra érzékeny teszttel tegnap kis paca + halvány csíkom, ma pedig egy nagy semmim lett. Ez mi lehet?

2023. máj. 4. 12:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2023. máj. 4. 12:14
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Már a 10-es teszt is egy hatalmas marhaság, mert mindent is kimutat... mi a fenébek kell az 5-ös? Aki feltalálta se volt normális. 10 alatti hcg szintet még csak nem is tekintenek terhességnek....


Túl korán teszteltél, vagy nem vagy terhes. Használj normális tesztet, ne ilyen vackot...semmi értelme csak magadat stresszeled. Az 5-ös tesztnek az ég adta világon semmi haszna...semmi értelme.

2023. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igazad lehet… arra tuti jó hogy felizgassam magam miatta.


Igazából lehet tényleg vaklárma. Émelygek napok óta, érzek alhasi húzódásokat, ezek lehetnek terhességi tünetek, viszont mellfeszülés nincs, ami az előző 2 megszakadt terhességnél ilyenkor már volt. Izgulós pár nap következik…

2023. máj. 4. 12:35
 4/19 anonim ***** válasza:

Nemsokára kiderül :) tényleg ne streeszelj ezen....olyan tesztet meg többet ne vegyél...drukkolok azért :)


1-es voltam

2023. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanígy jártam, csak tegnap a 25-ös teszt volt halvány pozi (11. dpo), ma meg a 10-es is negatív (12.dpo)…. 🤦‍♀️ okosat mondani nem tudok, pár nap múlva csinálj újat. Drukkolok 🤞

Mióta próbálkoztok?

2023. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást :)


5-ös, szorítok én is! Remélem csak a mai teszt volt gagyi és holnap már erősödik a csík.


Szeptember óta. Azóta volt egy 5 hetes vetélés és egy méhen kívüli, aminél sajnos az egyik petevezetékem is eltávolították. Nagyon jó lenne mostmár egy terhesség happy enddel!

2023. máj. 4. 13:07
 7/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! 🤞 mi július óta próbálkozunk..

majd írj, hogy mizu 😊


5-ös voltam 🤗

2023. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még a normális, nem terhes szervezetben is van <5 hcg, akár arra is jelezhet a halvány csíkocska. De szurkolok én is nagyon, hátha lesz erősebb is. :)
2023. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok, akik régóta próbálkoznak és még nem jött össze, dokinál esetleg voltatok e kivizsgáláson?
2023. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha ez Viola akkor negatív :( nekem nem egy ilyen tesztem sikerült, baba nélkül.
2023. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!