Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alhasi görcs/alhasi fájdalo...

Az alhasi görcs/alhasi fájdalom is lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
A párommal 3 napja voltunk együtt védekezés nélkül,mivel babát szeretnénk. Ma délutántól hasonló alhasi fájdalmat érzek mint menstruációkor,viszont most nem olyan erős. Nincs ovulációm, kb. 1 héttel ezelőtt szűnt meg a vérzésem. Máskor csak peteéréskor szokott fájni. Ez csak egy sima alhasi fájdalom,vagy lehet akár a megtermékenyülés jele is?

2023. máj. 10. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát eu beágyazódáshoz marha korai.
2023. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a peteérésed van...
2023. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értelek. Ja egy hete múlt el akkor ez inkább peteérés? Mi az, hogy nincs ovulàciód? Most épp nincs, teszteltél vagy hogy kell ezt érteni? Három nap alatt hogy ágyazódna már be szerinted? Miért nem olvasol kicsit utána?
2023. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg most van ovulációd. 3 nap után még képtelenség a beágyazódás. Ez egy cseppet hosszabb folyamat.
2023. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te drága :D

Egy biztos... halvány lila gőzöd sincs arról, hogyan működik a női ciklus. (még jó, hogy lesz legalább 9 hónapod felkészülni egy babára)


Ha egy hete múlt el és mondjuk 5 napos a mensid, akkro a 12. ciklusnapodon vagy. Ha mondjuk 28 napos a ciklusod, akkor is csak a 14. napon várható az ovuláció. Persze előfordulhat, hogy hosszabb a luteális szakaszod (ovu utáni napok száma mensiig), de csak 2 nappal, szóval így pont a 12. napon is lehet ovud. Tehát mi okozhatja a tüneteidet? Netán a naplemente? Neeem.. az OVU :D


Beágyazódási tüneteket, meg ovu után leghamarabb 8 nappal lehet érezni (8.dpo), de kb a nők 5%-a tapasztal beágyazódási tünetet, ami leginkább csak pecsételés. (ez is egy napig tart, gyakrabban csak egyszeri észrevétel)


Minden esetre a babához egész jó időben lehetettek együtt, de a beágyazódás még jócskán odébb lesz.


Bocsánat, ha gonoszkás hangnemben írtam, de nehéz megértenem, hova a sietség egy babához, ha még a saját ciklusod működése is teljesen érthetetlen számodra. És ezekhez az infókhoz mégcsak nem is szükséges nagy tudás, csupán némi utánaolvasás.

2023. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy nincs ovulációs időszakom, hogy követem a menstruációs naptáram, ami szerint csak jövő héten lesz ovulációm. Gondoltam,hogy korai még a beágyazódáshoz ez a 3-4 nap, de reméltem,hátha van egy cseppnyi esély az örömre, annyira szeretnék már babát.
2023. máj. 10. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még beágyazódás, ahhoz korai, ezt reméljük, Te sem gondoltad komolyan.
2023. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6! Tök jó, de ha szerinted még nem volt ovulációd, akkor mégis mi a bánat ágyazódna be???🤦🏽‍♀️

Segítek egy kicsit: Amikor védekezés nélkül együtt vagytok a párod hímivarsejtei versenyt úsznak a kiszabadult petesejt felé. Érted, kiszabadult! Ami az ovuláció során történik. Az egyik találkozik vele és együtt tartanak a méh felé, közben ez a sejt osztódik. Miután megérkezett elkezd beágyazódni. Ha nem volt még ovulációd, akkor létre se jöhetett a találkozás. Se a hímivarsejt, se a petesejt a még meg nem repedt tüszőben önmagában nem képes beágyazódni sehova.

Jó tanács: Ha nem voltál még nyolcadik osztályos, ne akarjatok gyereket!

2023. máj. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, ne akarj Te még “babát” vagy vegyél egyet a boltban.
2023. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6# ne fokozd kérlek....
2023. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!