Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszt .. segitsegete...

Ovulacios teszt .. segitsegetekre van szükségem 🙏🏽 féléve próbálkozunk a babával eddig sikertelenül Mikor tudom hogy a két csík pozitív valóban ovulacionak felel meg ?! Többit lent ..

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok már mindent át bongesztem végig néztem hogy ki milyen eredményt csatolt de nagyon de nagyon kezdő vagyok ebben és sajnos a nogyogyaszom ha nem tejelek neki akkor nem vilagosit fel semmiről .. és már egy vagyon ráment a vizsgálatokra .. szóval a rossmanban vettem a expect ovulacios tesztet ,a napokban az egy csík is elég halvanyocska volt de mainap mindkét csík jelent meg de mind2 halvany .. minek felel meg ? Holnap is délután 6ora körül teszteljek? Nagyon kezdo vagyok aki belem akar rúgni kérem ne is írjon ..

szeretnetek tanácsokat kinek mi segített 🙏🏽



2023. máj. 14. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve az nem normális már kapásból hogy a controll csík halvány.Annak erősnek kell lennie.Egyébként mindig van 2.csík. Akkor pozitív ha a 2.csík a teszt csík ugyanolyan erős mint a controll csík vagy annál erősebb. Reggel semmiképpen se tesztelj .Én délutáni órákban tesztelek 14-15h körül a lényeg hogy előtte 2-3 órával ne igyál és ne is pisilj :)

Hány napos a ciklusod?

2023. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Megtudnád nézni nekem?:(

2023. máj. 14. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
ez pozitív ez mikori ?innentől számítva 12-36 óran belül bekövetkezik az ovuláció.Szóval ma vagy holnap kell együttlégy a pároddal.
2023. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😍😍😍 1,5órája készült
2023. máj. 14. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Rendben ez szuper :)
2023. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia! expect ovu tesztet ne vegyél, nekem is meggyűlt vele a bajom! A kontroll csík is nagyon halvány. És nem mutatja ki 5 percen belül, hanem kb 20-30 p. Hiába a csomagolás azt írja, hogy 10 perc után ne értékelje a tesztet, ha addig nem látszik még a kontroll csík sem.
2023. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia . Nekem 2perc alatt mutatta mindkét tesztnel
2023. máj. 15. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
[link] ennis ilyet kaptam de annyira gagyi ezen nem tudok el igazodni
2023. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én javaslom a Clearblue digitális ovulációs tesztet. Az egyértelmű. Nem kell a csíkokat nézni.

Ovulációnál érdemes a folyást is nézni. Az átlátszó, tojásfehérje szerű folyás ovulációt jelenthet.

Én akkor szoktam elkezdeni tesztelni mikor ez a folyás megjelenik.

Nekem 31 napos ciklusaim vannak, általában 17. Napon pozitív a teszt. Nekem van ovulációs fájdalom is, így nagyjából tudom mikor reped meg a tüsző.

Én az eredményeket rögzítem menzesz applikációban is. (Bár mi csak 2 hónapja próbálkozunk, előtte csak a cikusomat figyeltem meg, illetve olvasgattam, hogy mit kell figyelni).

2023. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. Vagyok.

Amúgy a digitális teszten is látszik, hogy erősődik vagy sem. :)

Persze ez drágább, de 25-ös erősségű, így megbízható. 10 tesztcsík van a dobozban, eddig elég volt 1 doboz két hónapra.

2023. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!