Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék hozzátok fordulni,és a negatívumot elkerülni mert igen TUDOM butaság volt.Szóval vasárnap vesztettem el a szüzességem,nem véreztem de iszonyúan fájdalmas volt ami miatt abba is kellet hagynunk.De viszont nem védekeztünk,IGEN MEGBANTAM.És elkezdtem félni.A menstruációmnak Szerda-és Szombat közt kell megjönnie.Megszakításos módszert használtunk,de viszont sajnos az előváladéktól,is teherbe lehet esni.A dolog történése,utani reggelén,panaszokra ébredtem.Alhasi fájdalom,görcsölés,hányinger,étvágytalanság,minden ételtől undorodok.Ezek a tünetek vasárnap óta vannak jelen.Nem hallottam még ilyenről,hogy 1 nap után terhességre utaló jelek lehetnének.A barátom,tapasztalt idősebb tőllem.Szerintetek? 16L

2023. máj. 15. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
"A barátom,tapasztalt idősebb tőllem." Miben tapsztalt? A naiv kiscsajok átverésében? (Valoszinüleg a félelmed, idegességed miatt vannak a "tüneteid" nem terhesség miatt. Azért tesztelned érdemes lesz! Meg elgondolkoznod ezen a kapcsolaton!)
2023. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ciklusod megbízható és +\- 1-2 nap hogy most fog megjönni a héten. Akkor szinte biztos, hogy nem leszel terhes. De annyi féle módszer van a védekezésre.. az abortusz nem kis trauma és nem a védekezés eszköze. Máskor okosabban.
2023. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Orvos vagyok (nyugi most végeztem szóval nem valami 60 éves papa 😅) 90% nem vagy terhes. Tünetei csak a 3. héttől lehetnek. Ezek inkább pszichés eredetűek szerintem a trauma és a szorongás miatt. Pasid hová ment el? Mennyire stabil a ciklusok?

2023. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Írj privátban! Köszönöm! És a többieknek is! Válaszokat,továbbra is várom!
2023. máj. 16. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtti napokban úgy, hogy nem élvezett beléd, nagyon kicsi az esélye. Leghamarabb aktus után kb. két héttel mutatható ki a terhesség, addig tüneteid sem lehetnek, mivel egy szabad szemmel nem látható méretű dolog vándorol a testedben, ami még nincs is összeköttetésben veled. Kicsit olvasd át újra a biológia tankönyvet. Gumi nélkül viszont inkább ne engedj magadba senkit, akkor nem kell heteket szorongani utána. Ne ezzel akarj bevágódni a fiúnál, nem éri meg. Ha meg nem védekeztetek, nőgyógyásszal lehet felíratni esemény utáni tablettát (de elég egészségtelen, olvass utána).
2023. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj!

Tudom, ez sokaknak nem fog itt tetszeni, de szinte 0 az esélye, hogy terhes leszel a megszakítás miatt.

2023. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a hatossal.Kizárt hogy terhes legyél
2023. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!