Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges teherbe esni...

Lehetseges teherbe esni fogamzasgatlo abba hagyasa utan 3 nappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több, mint masfel eve folyamatosan szedek egy szoptatos fogamzas gatlot (moniq giniala neve, Ausztriában elunk) .

Kb. Április 30. A korul elfogyott a tablettám, es sajnos nem is volt mar tobb, felkell irassam. Ezert utana meg nem szedtem.

Máj. 2an történt az aktus

1 hete enyhén gorcsolok mintha megakarna jonni. Azt tudni kell , h ettől a gyogyszertol nekem nem volt mensim egyáltalán ,ameg szedtem .

Szerintetek lehetseges h teherbe estem? Ja es meg szoptatok egyebkent .

Vagy a tabletta abba hagyasa után mikor kellene megjonnie?


2023. máj. 17. 22:55
 1/2 Rising Phoenix ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul emlékszem, 11év sok idő, de szoptatás mellett nem kéne megjönnie szerintem. Legalábbis akkor nem, ha csak szoptatsz és nem kell hozzá pótlásnak tápszer. Éppen emiatt elvileg szoptatási idő alatt eleve nehéz teherbe esni. Semmi sem lehetetlen, csak hát így nehezebb. A fogamzásgátló akkor véd, ha szeded. Utána nem.
2023. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem szules utan 6 hettel rendesen megjott a menstruációm. Utana ahogy elkezdtem szedni pedig nem volt verzesem. Ez le van irva a betegtajekoztatoban is hogy lehetséges az ilyen. Illetve az orvos megerositette. (Tapszert soha nem kapott a kisfiam egyebkent,100%os anyatejes volt hozzátáplálásig)


Reménykedem h ilyen gyorsan nem eshettem teherbe , meg nem terveztuk a kistesot .

2023. máj. 18. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!