Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik teszt a...

Szerintetek melyik teszt a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Predictor tesztet csináltam először, mert előző hónapba volt egy köztes verzesem, így csak nagyjából tudom, hogy hamarosan meg kene jönnie, de nem tudom pontosan mikor. Gyönyörű pozitív lett, alig hittem el, csináltam utána egy facelle és egy xepilt is. Az első pozi, második negatív. Mindegyiket úgy csináltam, hogy szépen beletettem a pohárba, megvártam a 3 percet de ami pozitív lett az már az elején is latszodott.

Nagyon nagyon bizakodó vagyok, de mégis félek kimondani és beleélni magam, szerintetek? :D olvastam rosszat mindegyikről, ezért inkább személyes tapasztalatra vagyok kiváncsi :)


Nagyon szépen köszönöm :D


2023. máj. 23. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Az a biztos, ha a menzesz késése után 2 héttel orvoshoz mész. Előbb semmi se biztos így.
2023. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Személyes tapasztalat: Amikor Predictor szép egyértelmű pozitív volt, az x epil még akkor is csak extra halvány. A Facelle is egy jó teszt.

Én a Predictor earlyt tartom a legmegbízhatóbbnak ezek közül.

2023. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2023. máj. 23. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyforma érzékrnységűek, tehát nem is lehet őket összehasonlítani. Pozitív, az a lényeg :)
2023. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!