Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DPO 9 délután negatív 10es...

DPO 9 délután negatív 10es teszt. Korán teszteltem vagy ez már tuti?

Figyelt kérdés
Az volt a teszten 6 nappal a következő menstruáció első napjától kimutathatja. Ez vajon tényleg így van? Anno első babamnal elvileg DPO 10 reggel elso pisiből lett pozitív ez a teszt, elég jól láthatóan volt pozitív persze halványabban mint a kontroll. Két napja fáj a petefészken meg néha alhasam, ilyenkor meg sosem volt korábban ilyen ezért próbáltam meg a tesztet. A beágyazódás mikor van amúgy mert van ahol azt írjak 6.-7. Nap van ahol 8-9.

2023. máj. 23. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Lehet korai is.Nem mindenkinek ugyan annyi nap a beágyazodás

Amúgy milyen teszt ?

2023. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a 9.dpo-n nem mutatta, a 10-en meg még az x-epilen is derengett. Én a 12. dpo-ra eküszöm, ha akkor pozi, akkor tényleg elindult valami. A tuti biztos meg, ha a vérzés is elmarad.
2023. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy korai, ez már TUTIII!!444!

Természetesen minden reklámszöveg ától zséig úgy igaz, ahogyan le van írva.

2023. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Predictor early
2023. máj. 23. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Predictor early, Predictor lately.
2023. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Predictor nekem a 10.dpon nagyon halvány volt. Szerintem a 9.en nem is láttam volna rajta semmit. És azt sem szabad elfeljteni, hogy ezek a pozitív tesztek nem garantálnak még semmit. Nekem 3-ból egy nem lett kémiai és rohadt nagy volt a csalódás, mikor 2 a 6.héten távozott magától. Én is korán tesztelő vagyok, de megtanultam, hogy nem élem bele magam addig, amíg az orvos nem bizonyítja a terhességet. És persze hozzá tartozik az is amit az előttem lévők írnak, hogy nem mindenkinek egyformán termelődik a hcg és peteérés sem mindig közép időben van.
2023. máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem dpo9en már pozitív volt bár irtó halvány volt dpo 14.en teszteltem erőset addig halvány volt. Majd aktus után 2 és fél héttel a vérvétel is megerősítette a terhességem.
2023. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!