Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukámnak terhesség közben...

Anyukámnak terhesség közben is megjött, velem is lehet így? Honnan tudhatom meg, ha terhes vagyok, hogy hányadik hónapban vagyok, ha nem lehet tudni, mikor fogant a baba? (tudom, hogy nőgyógyász meg tudja mondani, de van valamilyen más módszer? )

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,előfordulhat akár veled is nekem pl:4hónapig rendes menszeszem volt mikor elősször elmaradt nőgyógyászhoz mentem és rá 1hétre megmozdult a baba.Az első magzatmozgás a fél idő,abból is kitudod számolni a szülés várható idejét.De igazán pontos választ csak orvos tud neked mondani pl,usg-vel,vagy esetleg tesztet is csinálhatsz ami 99%-ban pontos választ ad.De vannak a reggeli hányingerek,szagokra vagy ételre lehetsz érzékeny,vagy olyan jelek ami azelőtt nem fordult elő veled.
2008. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedre szerintem csak uh alapján lehet választ adni, ha teljesen bizonytalan a fogantatás ideje, esetleg kísérő tüneteid sincsenek és menstruálsz rendszeresen. Esetleg a mensi időtartama és mennyisége változhat...

Érdekes ez az első magzatmozgás=félidő hipotézis. Kíváncsi vagyok kinél hogy jött be, nekem a 19. héten volt világosan érezhető a babóca, aki a 36. héten született meg...

2008. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!