Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 dpo jós teszt pozitív ez...

18 dpo jós teszt pozitív ez jót jelent?

Figyelt kérdés

4 nap múlva kéne megjönnie, terhességi tesztet még korainak gondolom, majd akkor ha elmarad a menstruációm.

Kiváncsi lennék kinek hogy volt.

Köszi a válaszokat.



2023. máj. 25. 15:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
18. dpo és még 4 nap menstruációig? 22 napos a lutealis fázisod? 11-16 naposnak kellene lennie, vagy valamit rosszul számolsz.
2023. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
18 dpo és 4 nap van a mensiig? Elég hosszú akkor a lut fazisod… orvossal egyeztették erről már?
2023. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam 12dpo, 12 napja volt ovulációm.

Félre számoltam

2023. máj. 25. 15:20
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel már simán csinálhatulsz hcg tesztet, mutatni fogja, ha van valami!
2023. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

10.dpo-n pozi lett több tesztem is.

másnap 11.dpo-n a maradék lh tesztből megnéztem egyet, és valóban erős pozitív volt.


Ha neked is erős a teszt csík az lh teszten, simán lehet, hogy terhesség van.


Drukkolok.

2023. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Erős pozitív lett, olyan mint ovuláció jelzésekor. Erősebb a csík mint a kontroll csík.

Tüneteket nagyon nem érzek, csak annyi hogy gyakrabban járok pisilni de ez tegnap előtt kezdődött de ennyi.

Nem vagyunk ráfeszülve, szeretnénk hogy jöjjön de jön ha szeretne.

Ez a második hónap hogy próbálom jóstesztként is a ovutesztet, múlt hónapban nem jelzett semmit, teljesen negatív volt ovuláció után, menstruáció előtt egy nappal kezdett újra erősödni.

2023. máj. 25. 15:51
 7/36 anonim ***** válasza:
Nekem az lh ha mutattan nem is + volt csak nem hómező, már akkor a 10 es hcgn is volt halvány csík
2023. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Nem minden terhes nőnek lesz pozitív az lh tesztje, viszont akinek mensi előtt egy-két nappal pozitív (ugye, ha halvány a teszt csík az nem pozitív) akkor szinte biztos elindult valami.


5# vagyok


Én nekem ugye pozi volt az lh teszt is.


Szeretnénk még egy gyerkőcöt, azóta még egy két ciklusban próbálkoztam a lh tesztekkel, mensi előtt két nappal vagy szép kétcsíkos (nem pozi) vagy hómaző lett az lh teszt. Nálam sanszos, hogy terhesség esetén ismét pozitív lesz.


Az lh a szervezetben ingadozik ezért mindig kétcsíkos, az a ritkább, ha egyáltalán nem jelenik meg a tesztcsík.

2023. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Szombaton tudok elmenni tethességi tesztért és vasárnap vagy hétfőn tudok reggel tesztelni.

Akkor ez jó jelnek látszik?

9 és 10 dpo-n még nem volt semmi a tegnapin már látszott valami a mai dpo-n pedig nagyon erős volt, ugyan olyan erő volt mint a kontroll csík ha nem erősebb

2023. máj. 25. 18:33
 10/36 anonim ***** válasza:
Reménykeltő, de közel se biztos. Minden esetre egy hcg teszt nem fáj, vagy negatív vagy pozitív :)
2023. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!