Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól "szàmoljam"? Mikor...

Mikortól "szàmoljam"? Mikor érdemes együtt lenni?

Figyelt kérdés
24.-én este és ma délben is pozitív LH tesztem volt. Azt olvastam, hogy a pozitív teszt utáni 24-36 órában történik meg a tüszőrepedés. Ha nekem két nap is pozitív akkor az első tesztől vagy a másodiktól nézve 24-36h? Applikàció szerint ma volt az LH csúcs ( valóban ma volt extrém pozitív a teszt), és holnap az ovulàció. Mikor érdemes együtt lenni? Holnap este már "késő" lenne? Vagy ma érdemes? Legutóbb 23-àn voltunk együtt.

2023. máj. 25. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, mi rendszerint minden nap, de volt, hogy naponta kétszer csináltuk, nem számolgattuk, mikor kellene...
2023. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Akkor legyetek együtt, amikor kívanjátok a szexet. Az időzített szex megöli az intimitást. Párod mit szól hozzá, hogy harangszóra kell ejakulálnia?
2023. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezért javasolt minden nap ugyan akkor (kb) tesztet csinálni, mert akkor nem merül fel ez, hogy ugyan melyik nap a pozi. Mivel akár 12 órán át is pozi lehet az lh teszt. Csinálj egyet este, ahogy tegnap. Ha az negatív, akkor tegnap volt lh csúcs. így kell számolni. Ha tegnap együtt voltatok az tökéletés, a ma így kicsit kérdéses, de mindneképp adjatok neki egy esélyt.
2023. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es:) nem haragszóra kell és nem is kötelezően csináljuk:) a termékenyebb időben odafigyelünk azért rá. Gondolom te nem vártál éveket a Babóra így nem is görcsöltél rajta, de mi Most már eljutottunk oda, hogy figyeljünk a részletekre. Persze az se jó, de mondd annak aki régóta vágyik rá, mindkettő egészség és mégsem jön össze..:)
2023. máj. 25. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Vezess applikációban naptárat, ha végigvezettél kb 3 hónapot akkor kitudod figyelni a ciklusod és az ovulációt is.Amint elkezdi mutatni a termékeny időszakot az app akkor kezdj el tesztelni( vagy kétnaponta együtt lenni)vagy a ciklusod 8-10.napjától kezdesz lh tesztelni és látni fogod ahogy erősödik mikor érsz az LH csúcsra. Mi őszinte leszek május 6.7.én voltunk együtt 8án ovuláltam és megis fogant a baba.Azelött nem voltunk együtt egy hétig. De nem szabad erre ennyire rágörcsölni én az áprilisi hónap utan engedtem el pedig csak 2 hónapja próbálkoztunk.Mondom jó nem görcsölök rá és megfogant.Nagyon sok sikert, ha gondolod gyere privátba elmesélem milyen lh tesztet használtam és milyen applikációt
2023. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
#4: ha évek óta nem jött ösze, akkor már szakemberre lenne szükség...
2023. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A pozitív ovuteszt(ek) napján ha együtt vagytok az jó, ha van még szufla a férjedben akkor az utána lévő napokban is minden nap egy menet :)


A spermium simán túléli azt a 36 órát amit várnia kell.

2023. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6os!

Mindketten voltunk teljes kivizsgáláson:) egyikünknél se merül fel akadály.

2023. máj. 25. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
7es egy nap pozitív a teszt ráadásul az ovuláció elötti napon.Ne írj hülyeséget légyszi.Ígyis elvan veszve a kérdező.Miért írsz olyat ami nem igaz.Igen nyilván erősödik a 2.csík az ovulációhoz közelítve de az nem pozitív.
2023. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9-es

2,5 évig ovuteszteltem minden hónapban, nekem is mindig 2 napon volt pozitív. Ha szeretnéd elküldöm az összes tesztem fotóját, az applikáció is mindig 2 nap jelezte 100% felettinek a csíkot és nem lehetett kiszámítani, hogy az első vagy a második napi lesz épp az erősebb, melyik van közelebb az LH csúcshoz.


Lehet kapni különböző érzékenységű teszteket, nekem ezt a 20-as teszt csinálta, de a 25-ös meg nem lett egyértelműen pozitív egy napon se... 23,5-eset meg nem lehet kapni.

Szóval lehet 2 nap pozitív az ovu teszt.

2023. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!